Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Biedronka! ach, Biedronka! :D

08 sie 2011 - 12:13:29

ewelinaa06 coś około 9-10 zł..

Biedronka! ach, Biedronka! :D

08 sie 2011 - 12:15:57

Kupiłam te lampeczki w biedronce i nawet nie wiedziałam ze sa one do wody :) super:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Biedronka! ach, Biedronka! :D

08 sie 2011 - 12:17:35

Tylko trzeba później je rozkręcić i dobrze wytrzeć, bo parę kropelek zawsze się dostanie do środka mimo, że jest uszczelka.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Biedronka! ach, Biedronka! :D

08 sie 2011 - 12:18:27

- chipsy grubo ciachane (czasem są jakieś nowe smaki, np. grillowane warzywa - pycha!)
- frytki (najlepsze wg mnie z dostępnych na rynku i bardzo tanie)
- ziarna słonecznika solone (kupiłam do sałatki, ale zjadałam całą paczuszkę bo były przepyszne!, lepsze niż orzeszki i mniej kalorii)
- kurczak a'la KFC - od niedawna jest, wystarczy podgrzać i wprost rozpływa się w ustach! mniam
- bagietki z masłem czosnkowym - uwielbiam!
- serki TUTTI

i jeszcze wiele pysznych rzeczy, które są TYLKO w biedronce ;)

Biedronka! ach, Biedronka! :D

08 sie 2011 - 12:23:34

Cytat
oOoMonisieKoOo
a ja kupiłam dwupak farby do włosów garniera + lusterko za 16,99 (2 sztuki wzięłam) co normalnie jedna farba w rosmanie kosztuje przeciętnie 15zł
i się cieszę :)
z biedrony jeszcze uwielbiam chipsy ser/cebulka, herbatę milton,kolorowe orzechy w czekoladzie i pewnie parę innych smakołyków

Też kupiłam te farby,ale w Rossmannie są czasem promocje i jedna farba kosztuje 8zł,także na jedno wychodzi:)
Te lakiery też mam,tusz do rzęs Eveline+błyszczyk,3 żele pod prysznic Luksja.. Dla córeczki też kupiłam mnóstwo rzeczy: krzesełko,półeczki,podkładki na biurko,ciastolinę:)

Biedronka! ach, Biedronka! :D

08 sie 2011 - 12:25:13

ja lubię chleb tostowy z biedronki haha

Biedronka! ach, Biedronka! :D

08 sie 2011 - 12:25:37

ogolnie to biedronka tobardzo fajny sklep z superowymi reczami ale jedno co mnie wkurza to ,ze nie mozna placic karta:( a nie zawsze ma sie gotowke przy sobie

Biedronka! ach, Biedronka! :D

08 sie 2011 - 12:29:04

Biedronka jest najlepsziejsza :) Ja uwielbiam chyba wszystko z biedronki a moja córa typuje Mleczny Start :D



Biedronka! ach, Biedronka! :D

08 sie 2011 - 12:33:31

ja mam daleko do Biedronki :-(

Biedronka! ach, Biedronka! :D

08 sie 2011 - 12:38:45

Cytat
agataama
ogolnie to biedronka tobardzo fajny sklep z superowymi reczami ale jedno co mnie wkurza to ,ze nie mozna placic karta:( a nie zawsze ma sie gotowke przy sobie
podzielam zdanie-kiedyś nie wiedziałam jeszcze o tym że nie ma możliwosci zapłaty kartą naładowałam cały kosz zakupów i kiedy trzeba było płacić wyjmuję z portfela kartę a tu zonk -kasjerka mówi że tylko gotówką:)

Biedronka! ach, Biedronka! :D

08 sie 2011 - 13:09:41

ja kupuję chusteczki do demakijażu chipsy orzeszki w panierce zapiekanki i duużo innych rzeczy :) wie ktoś może czy sa jeszcze gdzieś w biedronce te zestawy tusz i błyszczyk ?:D

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

Biedronka! ach, Biedronka! :D

08 sie 2011 - 13:13:25

Ja uwielbiam serek czosnkowy z biedrony chipsy tortilla i do tego sosiki aaa i zwykłe chipsy które wkładam w środek zwykłej bułki mniam :)

Biedronka! ach, Biedronka! :D

08 sie 2011 - 15:25:28

Kaszki Mleczny start:)
Nie tylko dla dzieci:DD

Biedronka! ach, Biedronka! :D

08 sie 2011 - 16:34:02

Ja też jestem zdania że powinni wprowadzić możliwość płacenia kartą,właśnie dziś zrobiłam zakupy,wydawało mi się że mam więcej gotówki i niestety musiałam z niektórych produktów zrezygnować i to właśnie przy kasie.
Poza tym chodzę ostatnio do biedronki co poniedziałek i czwartek po artykuły do szkoły dla dziecka.Są prześliczne i kolorowe.Już mam prawie całą wyprawkę.

Biedronka! ach, Biedronka! :D

09 sie 2011 - 18:43:10

Ja dzisiaj w Biedronce kupiłam żel pod prysznic Johnson's, dwupak farby do włosów z lusterkiem i pudry do kąpieli :)
Często są tam fajne książeczki dla dzieci, kolorowanki, naklejanki. Moja córka ma sporą kolekcję ;)
Poza tym moja córcia uwielbia biedronkową czekoladę z ryżem preparowanym, a mój mąż przepada za chipsami ;)

następna dyskusja:

nowe łupy sh