Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

heavy duty-tandeta-uważajcie!!

17 mar 2009 - 22:34:58

dokładnie 2 tyg temu kupiłam śliczne kozaczki nieocieplane z HD i dziś już oddałam do reklamacji!!! pękła całkowicie podeszwa-buty całe ze skórki a taki badziew, mam nadzieję, że oddadzą mi pieniążki, bo boję się ich naprawy;/

heavy duty-tandeta-uważajcie!!

17 mar 2009 - 22:36:05

uuuu to nie fajnie:/

heavy duty-tandeta-uważajcie!!

17 mar 2009 - 22:38:05

przykre :(
ja mam kilka par butów z HD, jedne czółenka noszę chyba czwarty sezon, ubóstwiam je... są już w kiepskim stanie, ale to moja wina (na koturnie zdziera się skórka - da się to jakoś naprawić?! ;( ), drugie kupione w zeszłym roku chyba najwygodniejsze buty jakie mam. Albo Ty źle trafiłaś albo ja mam szczęście :)

heavy duty-tandeta-uważajcie!!

17 mar 2009 - 22:40:50

mi tez pekla podeszwa...tak samo...tez kozaczki

heavy duty-tandeta-uważajcie!!

17 mar 2009 - 22:42:29

dokładnie te kupiłam bo mi się bardzo spodobały, pomyślałam, że super będą wyglądać do eko czarnej skórki, niestety nie zdążyłam nawet raz takiego zestawu założyć, bo pękły!!



heavy duty-tandeta-uważajcie!!

17 mar 2009 - 22:45:11

moje byly podobne ale b zaostrzony czubek..nie zlozylam reklamacji bo tydzien wczesniej mnie napadnieto i skradziono torebke gdzie mialam paragon...to byl ogolnie pechowy miesiac:(

heavy duty-tandeta-uważajcie!!

17 mar 2009 - 22:45:43

przykre i to bardzo, bo świetnie wyglądały na nodze a po drugie prze wygodne:( ciekawa jestem jak rozpatrzą reklamacje

heavy duty-tandeta-uważajcie!!

17 mar 2009 - 22:48:14

faktycznie bardzo ładne. Ile zapłaciłaś?

heavy duty-tandeta-uważajcie!!

17 mar 2009 - 22:48:38

ja na szczęście zachowałam paragon, bo mam pecha do ładnych butów, to są 3 które reklamuję w ciągu ostatnich 5miesięcy;/ nigdy nie niszczyłam butów, chyba mam pecha i trafiam na jakieś lewe egzemplarze:(

heavy duty-tandeta-uważajcie!!

17 mar 2009 - 22:49:54

Przecenione "podobno" z 369zł na 111, bo to skórka

heavy duty-tandeta-uważajcie!!

17 mar 2009 - 22:52:15

ja też mam kilka par z tej firmy i jestem bardzo ,bardzo zadowolona...

heavy duty-tandeta-uważajcie!!

18 mar 2009 - 11:57:37

Zgadzam się, że to raczej niezbyt porządne buty. Za każdym razem, kiedy jestem w pobliżu, to wchodzę, coś przymierzam, ale zawsze coś nie gra - krzywy obcas, jakaś wada, coś niedopracowanego:/

heavy duty-tandeta-uważajcie!!

18 mar 2009 - 16:03:48

Cytat
23ania
dokładnie 2 tyg temu kupiłam śliczne kozaczki nieocieplane z HD i dziś już oddałam do reklamacji!!! pękła całkowicie podeszwa-buty całe ze skórki a taki badziew, mam nadzieję, że oddadzą mi pieniążki, bo boję się ich naprawy;/

ja miałam pierwsze glany z HD i popękała mi po miesiącu skóra na zgięciach i miałam problemy z reklamacją :/ tez nie polecam, mam za to martensy już 2 rok i są świetne- warte ceny! w zasadzie mogłabym powiedziec że jak nowe, pomijając oczywiście zchodzoną podeszwe

heavy duty-tandeta-uważajcie!!

18 mar 2009 - 16:51:54

byłam dziś oddać te butki, pani oznajmiła mi, że NIE JESTEM PIERWSZA co je reklamuje, tylko już 4ta!!! ale najpewniej dostane zwrot pieniędzy albo wymiana na inne

heavy duty-tandeta-uważajcie!!

18 mar 2009 - 16:54:46

fakt buty mają ładne ale jakoś nie jestem przekonana do ich trwałości, heh na własnej skórze tego doświadczyłam ale może akurat ja tak trafiam źle a innym one służą latami

następna dyskusja:

Co sądzicie???