Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

maszyna do szycia na początek

02 maj 2019 - 13:09:22

Hej ;) zaczynam powoli przygodę z szyciem i zastanawiam się jaka maszyna do szycia byłaby dla mnie odpowiednia, macie jakieś propozycje? na celniku mam Łucznika, ale nie wiem który model będzie dobry ;) co polecacie? myślałam o tej maszynie https://galerialucznik.pl/product-pol-789-Maszyna-do-szycia-Everyday-z-podrecznikiem-krawiectwa-i-zestawem-stopek.html, ponieważ cena jak na początek jest bardzo rozsądna

maszyna do szycia na początek

02 maj 2019 - 18:38:36

łucznik to juz nie to samo co kiedys lepiej dołozyc i kupic cos porzadnego. z reszta teraz wszystkie maszyny są plastikowe nie to co kiedys, dobor maszyny zalezy od tego co zamierzasz szyc .

maszyna do szycia na początek

02 maj 2019 - 23:47:20

Polecam singer albo juki. Najważniejsze, na co musisz patrzeć to metalowe podzespoły, wbudowana lampka, samosmarowanie, duża ilość ściegów do wyboru. Myślę, że powinnaś z dobrą maszyną zmieścić się w 600zł (oczywiście domową wersją)

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 3/5

maszyna do szycia na początek

16 gru 2019 - 16:36:54

Ja mam łucznika plastikowego i sobie bardzo chwalę... maszynę mam już blisko 5 lat i ani razu się jeszcze nie zepsuła...

maszyna do szycia na początek

16 gru 2019 - 17:29:23

ja mam łucznika który już ma ponad 30 lat .
jedynie wymieniłam korby bo je zatarłam szyłam gruby materiał .
To jest maszyna nie do zdarcia , wyjmowany rękaw czyli możesz szyć też w wąskim tzw rękawie.
do tego była torba typu skay.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Padres Information: Friars rank 3rd inside ESPN NLDS electric power scores - Gaslamp Ball