Obecnie rozmawiamy o:

copywriting seo

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka- doradźcie

11 sie 2018 - 17:43:50

Hej, kupiłam sukienkę na wesele, ale zależy mi na rozporku do uda, sukienka na podszewce i przez to nie wiem co zrobić, dwa rozporki w obu materiałach? jeśli tak to nie wiem czy w miejscu rozporka łączyć materiały czy niech się tak majtają każdy sobie... ew. podszewkę skrócić na mini i rozporek w materiale zewnętrznym, ale nie bardzo mnie to przekonuje...



Sukienka- doradźcie

11 sie 2018 - 18:28:56

Rozporek w obu materiałach i oczywiście zszyć. Skrócenie samej podszewki spowoduje, że suknia będzie się fatalnie układać. Na pomysł z majtaniem się spuśćmy kurtynę milczenia

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Sukienka- doradźcie

11 sie 2018 - 19:48:29

Jak ta podszewka jest tak marszczona jak materiał wierzchni sukienki to okej, ale jak podszewka jest wąska to średnio widzę ten rozporek.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka- doradźcie

12 lis 2018 - 14:42:14

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć.

Sukienka- doradźcie

01 paź 2020 - 14:40:32

dlatego najlepiej od razu kupować sukienki z rozcięciem bo potem ciężko to ogarnać

Sukienka- doradźcie

26 sty 2021 - 11:11:55

Super sukienki z rozcięciami i bez widziałam na https://cosmosmoda.pl/, polecam zajrzeć ;)

Sukienka- doradźcie

06 gru 2021 - 18:26:28

To prawda chyba każda z nas wie jak dobór właściwej sukienki potrafi być problematyczny i ja również jakiś czas temu się z tym tematem zmagałam. Na całe szczęście znalazłam fajne sukienki koronkowe w https://bialcon.pl/odziez/sukienki/sukienki-koronkowe i oczywiście jedną z nich sobie zamówiłam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

super przerobki