Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam
Chciałabym kupić koronkową sukienkę, którą na pewno musiałabym delikatnie zwęzic i pogłębić dekolt ? czy w tej sukience da się to zrobić
ciezsza koronka



zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Tak da się, ale tutaj to ja widzę masę roboty więc nie wiem czy to się opłaca.

Da się tylko byłoby to pewnie delikatnie a dodatkowo jest przy tym bardzo dużo roboty.

Oczywiście, że można. Tą bez modelki, to będzie mniej pracy. Ta na modelce dużo więcej pracy.
Polecam się.

Cytat
DressKa
Oczywiście, że można. Tą bez modelki, to będzie mniej pracy. Ta na modelce dużo więcej pracy.
Polecam się.
przeciez to te same sukienki :P

Cytat
DressKa
Oczywiście, że można. Tą bez modelki, to będzie mniej pracy. Ta na modelce dużo więcej pracy.
Polecam się.
No to chyba nie najlepszą sobie wystawiłaś cenzurkę. Ta sama kiecka.
Jak delikatne poprawki to nawet w pasie nie trzeba całkiem odpruwać tylko popruć miejsca przy szwach.

Witaj
Oczywiście że można takie poprawki zrobić. Musisz wybrać się do krawcowej.
Zwęża się po zaszewkach, po szwie. Jeśli spódnica jest cięta z koła ale ma szew z tyłu to talia spódnicy też może być zwężona. A dekolt trzeba wyciąć głębszy i zaszyć go. Gorzej jeśli szwy są w środku bo wtedy trzeba dostać się od środka. Ale generalnie poprawki są możliwe.
Pozdrawiam
Agnieszka

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Dziewczyny, ja też myślałam, że to inne sukienki i teraz jak się przyglądam to dalej tak myślę, ale i tak dużo pracy z tymi koronkami, a jeszcze jak się odpruje cosik to tak się okazuje, że nie idzie jak iść powinno i trzeba dokładać, nadkładać, a już jak patrzę na dekolt to mi się wydaje, że to naprawdę musi być całkiem zdolna krawcowa, by to jakoś wyglądało fajnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka- doradźcie