Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka z opadającymi ramionami

26 kwi 2018 - 17:32:42

Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy :)

Kupiłam taką sukienkę na wesele, jednak w ramionach jest dosyć wąska i ciężko mi podnieść ręce (np. w tańcu). Jak myślicie, jest jakiś sposób, żeby ją przerobić, ale jednocześnie nie pozbywać się tych "ramion"?



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-26 17:44 przez malinovaaaa.

Sukienka z opadającymi ramionami

26 kwi 2018 - 19:32:53

ja pomyslu nie mam:d ale jakis czas temu mialam taka na weselu, podszylam miekkim materialem, bo oryginalny byl strasznie gruby i twardy... a i tak na koncu siedzialam ze zdarta skora na ramionach- nigdy wiecej takiej nie kupie i nikomu nie polecam

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Sukienka z opadającymi ramionami

26 kwi 2018 - 20:22:24

Jedynie co przychodzi mi do głowy to jakby doszyć z podobnego materiału tych ramion i podszyć szerszą gumką, żeby się rozciągało, ale jak to jest raczej sztywny materiał to niezbyt będzie się to prezentowało.
Na moje to trzeba właśnie te ramiona zlikwidować i koniec.

Sukienka z opadającymi ramionami

26 kwi 2018 - 21:41:14

A jak ona wygląda z tyłu? Ja bym miała pomysł odpruć ten pasek stanowiący ramiona, przeciąć z tyłu i doszyć tak żeby one się te dwie powstałe w taki sposób części schodziły do środka.
'''''''’'''''''\_/''''''''''''''
Coś w takim kształcie by z tego wyszło.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-26 21:42 przez autosugestia.

Sukienka z opadającymi ramionami

11 sie 2018 - 17:00:50

Śliczna jest ale miałam podobną na wesele i cały czas mi się ramiączka podnosiły. Wygląda ładnie i na tym koniec.

Sukienka z opadającymi ramionami

11 sie 2018 - 19:53:36

to jest chyba z serii kreacji typu "na ściankę" czy na jakąs galę aby eis pokazać, zrobić fotki itp bo prezentuje się bardzo ładnie faktycznie, niestety też miałam tego typu sukienkę i do tańczenia średnio się nadaje. A moze tę ubierz na wejście a potem po 2-3 godzinach jak zabawa się rozkręci to się po prostu przebierz w inną?:)

Sukienka z opadającymi ramionami

27 sie 2020 - 13:17:22

Śliczne są takie sukienki i to jest idealna rzecz dla gruszki serce

Sukienka z opadającymi ramionami

15 wrz 2020 - 14:34:42

sukienka bardzo ładna, ale tak jak piszą dziewczyny nie praktyczna. na wesele kuzynki poszłam w takiej sukienkce:

i bardzo dobrze się sprawdziła. miałam sporo szczęście bo sukienkę kupiłam w promocji w sklepie luxusowi, w którym obecnie trwają duże wyprzedaże.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-15 14:35 przez Roza1311.

Sukienka z opadającymi ramionami

17 wrz 2020 - 15:10:21

czarna na ślub???? no tak średnio chyba.

ogólnie ona nie wyglada zachęcająco jeżeli chodzi o krój. taka zwykła.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-28 15:27 przez mayalisa.

Sukienka z opadającymi ramionami

01 paź 2020 - 14:39:21

mało slubna jak na mój gust

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 3/5

Sukienka z opadającymi ramionami

20 paź 2020 - 11:46:01

polecam zaglądnąć na sukienka na wesele mają śliczne sukienki

Sukienka z opadającymi ramionami

26 sty 2021 - 11:10:54

Następnym razem zajrzyj na https://cosmosmoda.pl/, mają bardzo ładne a przede wszystkim wygodne sukienki ;) Nie będziesz żałowała, ja za każdym razem jestem bardzo zadowolona z otrzymanego zamówienia.

Sukienka z opadającymi ramionami

14 lis 2023 - 12:15:19

Czy zastanawialiście się, jak nosić sukienki maxi jesienią? To prostsze niż myślisz. Wybierz sukienkę z długim rękawem i dodaj do niej kozaki za kolano. Aby dodać ciepła, wybierz długi wełniany płaszcz. Szukasz więcej inspiracji? Zajrzyj na https://istotne.pl/boleslawiec/wiadomosc/f3p/jesienne-stylizacje-jak-nosic-sukienki-w-chlodne-dni/ i odkryj różnorodność stylizacji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Którą listonoszkę KAZAR wybrać?