Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

24 minut temu

sprawdzony stomatolog

28 minut temu

sklep detailingowy

52 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka z opadającymi ramionami

26 kwi 2018 - 17:32:42

Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy :)

Kupiłam taką sukienkę na wesele, jednak w ramionach jest dosyć wąska i ciężko mi podnieść ręce (np. w tańcu). Jak myślicie, jest jakiś sposób, żeby ją przerobić, ale jednocześnie nie pozbywać się tych "ramion"?



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-26 17:44 przez malinovaaaa.

Sukienka z opadającymi ramionami

26 kwi 2018 - 19:32:53

ja pomyslu nie mam:d ale jakis czas temu mialam taka na weselu, podszylam miekkim materialem, bo oryginalny byl strasznie gruby i twardy... a i tak na koncu siedzialam ze zdarta skora na ramionach- nigdy wiecej takiej nie kupie i nikomu nie polecam

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Sukienka z opadającymi ramionami

26 kwi 2018 - 20:22:24

Jedynie co przychodzi mi do głowy to jakby doszyć z podobnego materiału tych ramion i podszyć szerszą gumką, żeby się rozciągało, ale jak to jest raczej sztywny materiał to niezbyt będzie się to prezentowało.
Na moje to trzeba właśnie te ramiona zlikwidować i koniec.

Sukienka z opadającymi ramionami

26 kwi 2018 - 21:41:14

A jak ona wygląda z tyłu? Ja bym miała pomysł odpruć ten pasek stanowiący ramiona, przeciąć z tyłu i doszyć tak żeby one się te dwie powstałe w taki sposób części schodziły do środka.
'''''''’'''''''\_/''''''''''''''
Coś w takim kształcie by z tego wyszło.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-26 21:42 przez autosugestia.

Sukienka z opadającymi ramionami

11 sie 2018 - 17:00:50

Śliczna jest ale miałam podobną na wesele i cały czas mi się ramiączka podnosiły. Wygląda ładnie i na tym koniec.

Sukienka z opadającymi ramionami

11 sie 2018 - 19:53:36

to jest chyba z serii kreacji typu "na ściankę" czy na jakąs galę aby eis pokazać, zrobić fotki itp bo prezentuje się bardzo ładnie faktycznie, niestety też miałam tego typu sukienkę i do tańczenia średnio się nadaje. A moze tę ubierz na wejście a potem po 2-3 godzinach jak zabawa się rozkręci to się po prostu przebierz w inną?:)

Sukienka z opadającymi ramionami

27 sie 2020 - 13:17:22

Śliczne są takie sukienki i to jest idealna rzecz dla gruszki serce

Sukienka z opadającymi ramionami

15 wrz 2020 - 14:34:42

sukienka bardzo ładna, ale tak jak piszą dziewczyny nie praktyczna. na wesele kuzynki poszłam w takiej sukienkce:

i bardzo dobrze się sprawdziła. miałam sporo szczęście bo sukienkę kupiłam w promocji w sklepie luxusowi, w którym obecnie trwają duże wyprzedaże.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-15 14:35 przez Roza1311.

Sukienka z opadającymi ramionami

17 wrz 2020 - 15:10:21

czarna na ślub???? no tak średnio chyba.

ogólnie ona nie wyglada zachęcająco jeżeli chodzi o krój. taka zwykła.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-28 15:27 przez mayalisa.

Sukienka z opadającymi ramionami

01 paź 2020 - 14:39:21

mało slubna jak na mój gust

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 3/5

Sukienka z opadającymi ramionami

20 paź 2020 - 11:46:01

polecam zaglądnąć na sukienka na wesele mają śliczne sukienki

Sukienka z opadającymi ramionami

26 sty 2021 - 11:10:54

Następnym razem zajrzyj na https://cosmosmoda.pl/, mają bardzo ładne a przede wszystkim wygodne sukienki ;) Nie będziesz żałowała, ja za każdym razem jestem bardzo zadowolona z otrzymanego zamówienia.

Sukienka z opadającymi ramionami

14 lis 2023 - 12:15:19

Czy zastanawialiście się, jak nosić sukienki maxi jesienią? To prostsze niż myślisz. Wybierz sukienkę z długim rękawem i dodaj do niej kozaki za kolano. Aby dodać ciepła, wybierz długi wełniany płaszcz. Szukasz więcej inspiracji? Zajrzyj na https://istotne.pl/boleslawiec/wiadomosc/f3p/jesienne-stylizacje-jak-nosic-sukienki-w-chlodne-dni/ i odkryj różnorodność stylizacji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Którą listonoszkę KAZAR wybrać?