Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny! Mam pytanie, czy dało by radę zwęzić ten oto płaszcz w pasie? W ramionach jest w porządku, gruby sweter pod niego spokojnie założę, ale niestety w talii jest za szeroki, a szkoda mi go odsyłać, bo bardzo mi się podoba ;-)

Pomóżcie ;-)



płaszczyk sliczny , penie ze sie da trzeba tylko znalezc dobra krawcowa

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Oczywiście, że się da, tylko trzeba się udać do dobrej krawcowej.

dokładnie jak dziewczyny piszą dobra krawcowa pomoże, ale na zdjęciu też widać że to nie jest taliowany płaszcz więc abyś nie straciła na fasonie po przeróbkach

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pewnie, że się da, ale ja bym zostawiła. Fajny fason i pirnt. Można próbować delikatnie przesunąć guziki i może to wystarczy.

Cytat
malmie
Pewnie, że się da, ale ja bym zostawiła. Fajny fason i pirnt. Można próbować delikatnie przesunąć guziki i może to wystarczy.

ewentualnie pasek będzie pasował do takiego płaszczyka :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@edekzkrainykredek2 ewentualnie i pasek może być czyli taka niby przeróbka, która płaszcz pozwoli na wiele sposobów nosić, a w sumie o to w przerabianiu chodzi, by chodzić ;)

Dzięki serce Na dniach wybiorę się do krawcowej :-) Nie jest zbyt dużo do zwężania, po prostu chciałabym, żeby jakoś lepiej się układał :-)

Cytat
rzozefina
Dzięki serce Na dniach wybiorę się do krawcowej :-) Nie jest zbyt dużo do zwężania, po prostu chciałabym, żeby jakoś lepiej się układał :-)
a guziki poprzesuwać i będzie dobrze skoro nie jest aż tak bardzo duży.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Przeszyj guziki :)

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 4/5

da sie. Sprawdź co powie Ci najbliższa krawcowa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziewczyny pomożecie?