Obecnie rozmawiamy o:

Podnoszenie kwalifikacji

gorący temat

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

witam, taka sukienke kupiłam sobie na wesele. Mysle jednak teraz ze jest za prosta, nie wiem jak ją ożywić, myslalam o kokardzie z tyłu lub z przodu, wąskim pasku itp. Jakie bolerko / zakiet do tego sie nada ?
ps : na zdjeciu to nie ja, zdj ze strony sklepu :)

aha - na mnie sukienka jest do kolan



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-09 13:42 przez stce.

Na swoje wesele, kolor biały jest zarezerwowany dla Pani młodej.

także uważam, że sukienka jest trochę niestosowna ;(

dziekuje za rady, ale pytałam jak ożywic i jakie dodatki , a nie czy mozna w niej iść :) już ją kupiłam i w niej pójde, bo panna młoda nie ma nic przeciwko (sama ma suknie bardzo drogą i bogata, wiec obawa że stworze jej konkturencje jest smieszna). Na moim wlasnym slubie miałam 4 gosci w całej białej sukience i problemu nie ma :)
ponawiam pytanie - czym ją ożywic, bo wydaje sie zbyt pusta ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Dodatki pastelowe np. niebieski, zielony albo pomarańczowy. Buty sandały lekkie jasne, paski. Kokarda chyba nie będzie pasować, bo rękawy już coś mają i jak dasz kokardę to może być dużo tego.
Np. jasne sandały lub srebrne + torebka kwadratowa pastelowy niebieski + kolczyki wiszące długie albo bez kolczyków, a z naszyjnikiem pastelowo srebrnym.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

Ja bym Ci poradziła jakieś fajne szpileczki, idealne byłyby czerwone szpilki albo czółenka ! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-01 14:25 przez moderator.

Sukienka bardzo łada i bez przesady, że niestosowna, przecież widać, że nie jest to suknia ślubna... Żadne kokardy mi tu nie pasują i wg mnie sukienka nie jest "pusta". Zaszalej z dodatkami, przecież możesz je mieć w każdym kolorze :) Mnie by się podobały np. koralowe (paznokcie, jakaś bransoletka i wisiorek, nawet kolczyki) :)

@stce
Sukienka jest bardzo ładna i oryginalna.
Jest "prosta",ale ta prostota jest jej urokiem.
Nie odbieraj jej tego.
Moim zdaniem biała sukienka wcale nie jest zarezerwowana dla panny młodej-to jeszcze kwestia stylu sukienki i dobranych dodatków.
Jest z koronki i ma te kokardki na rękawach,a więc ozdób ma wystarczająco-nie kombinowałabym z żadną kokardą,a tym bardziej z paskiem.
Na tym zdjęciu widać jakby delikatny odcień niebieskiego (może to wina mojego monitora lub zdjęcia).Ja obstawiałabym błękit w dodatkach i wypowiedź @malmie.Biżuteria zdecydowanie srebrna.
Z żakietem lub bolerkiem bym nie kombinowała,bo zakryjesz te fajne rękawy i kokardki.Ramiona są przykryte,a więc super jest,jak jest.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-10 23:11 przez czarownicaao.

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

szminka w kolorze fuksji!! :)

Dodaj fajny butki, dodatkowo możesz skrócić rękawy. To też powinno w niej dużo odmienić. Ja bym może przyozdobiła to pasem.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

Cytat
stce
witam, taka sukienke kupiłam sobie na wesele. Mysle jednak teraz ze jest za prosta, nie wiem jak ją ożywić, myslalam o kokardzie z tyłu lub z przodu, wąskim pasku itp. Jakie bolerko / zakiet do tego sie nada ?
ps : na zdjeciu to nie ja, zdj ze strony sklepu :)

aha - na mnie sukienka jest do kolan

Co powiesz na inny kolor? Biały to raczej kolor panny młodej. Może niebieska sukienka i do tego białe dodatki?

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 4/5

cupidoneshop.pl polecam! super

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 3/5

Według mnie sukienki nie ma co dodatkowo ozdabiać bo jest ładna ,wzorzysta , wystarczą dodatki w kolorze jaki lubisz.Wiszące kolczyki i naszyjnik z tej serii ,buciki i oryginalniejszy makijaż niż zwykle sobie robisz.

Kokarda to chyba przesada, bo są juz dwie kokardki na rękawach, ale dodaj jakiś kolorów - buty, naszyjnik, bransoletka, kolczyki, kolorowy makijaż i będzie ok :)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Mega fajna sukienka, jest biala ale ma inny kroj i naprawd emozna stworzyc z niej fajna stylizacje :) np. czerwone szpilki, czerwone usta, ogolnie mocniejszy makijaz.... nie wiem czy pasuje tu jakis wisior (czy np. nie bedzie przeszkadzal w tancu) ale moze jakis ladny choker? I ładna bransoletka :) Nie sadze ze jest zarezerwowany, to juz kwestia tego, ajk to widzi panna mloda ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kurtka bezrekawnik