Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

witam, taka sukienke kupiłam sobie na wesele. Mysle jednak teraz ze jest za prosta, nie wiem jak ją ożywić, myslalam o kokardzie z tyłu lub z przodu, wąskim pasku itp. Jakie bolerko / zakiet do tego sie nada ?
ps : na zdjeciu to nie ja, zdj ze strony sklepu :)

aha - na mnie sukienka jest do kolan



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-09 13:42 przez stce.

Na swoje wesele, kolor biały jest zarezerwowany dla Pani młodej.

także uważam, że sukienka jest trochę niestosowna ;(

dziekuje za rady, ale pytałam jak ożywic i jakie dodatki , a nie czy mozna w niej iść :) już ją kupiłam i w niej pójde, bo panna młoda nie ma nic przeciwko (sama ma suknie bardzo drogą i bogata, wiec obawa że stworze jej konkturencje jest smieszna). Na moim wlasnym slubie miałam 4 gosci w całej białej sukience i problemu nie ma :)
ponawiam pytanie - czym ją ożywic, bo wydaje sie zbyt pusta ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Dodatki pastelowe np. niebieski, zielony albo pomarańczowy. Buty sandały lekkie jasne, paski. Kokarda chyba nie będzie pasować, bo rękawy już coś mają i jak dasz kokardę to może być dużo tego.
Np. jasne sandały lub srebrne + torebka kwadratowa pastelowy niebieski + kolczyki wiszące długie albo bez kolczyków, a z naszyjnikiem pastelowo srebrnym.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

Ja bym Ci poradziła jakieś fajne szpileczki, idealne byłyby czerwone szpilki albo czółenka ! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-01 14:25 przez moderator.

Sukienka bardzo łada i bez przesady, że niestosowna, przecież widać, że nie jest to suknia ślubna... Żadne kokardy mi tu nie pasują i wg mnie sukienka nie jest "pusta". Zaszalej z dodatkami, przecież możesz je mieć w każdym kolorze :) Mnie by się podobały np. koralowe (paznokcie, jakaś bransoletka i wisiorek, nawet kolczyki) :)

@stce
Sukienka jest bardzo ładna i oryginalna.
Jest "prosta",ale ta prostota jest jej urokiem.
Nie odbieraj jej tego.
Moim zdaniem biała sukienka wcale nie jest zarezerwowana dla panny młodej-to jeszcze kwestia stylu sukienki i dobranych dodatków.
Jest z koronki i ma te kokardki na rękawach,a więc ozdób ma wystarczająco-nie kombinowałabym z żadną kokardą,a tym bardziej z paskiem.
Na tym zdjęciu widać jakby delikatny odcień niebieskiego (może to wina mojego monitora lub zdjęcia).Ja obstawiałabym błękit w dodatkach i wypowiedź @malmie.Biżuteria zdecydowanie srebrna.
Z żakietem lub bolerkiem bym nie kombinowała,bo zakryjesz te fajne rękawy i kokardki.Ramiona są przykryte,a więc super jest,jak jest.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-10 23:11 przez czarownicaao.

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

szminka w kolorze fuksji!! :)

Dodaj fajny butki, dodatkowo możesz skrócić rękawy. To też powinno w niej dużo odmienić. Ja bym może przyozdobiła to pasem.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

Cytat
stce
witam, taka sukienke kupiłam sobie na wesele. Mysle jednak teraz ze jest za prosta, nie wiem jak ją ożywić, myslalam o kokardzie z tyłu lub z przodu, wąskim pasku itp. Jakie bolerko / zakiet do tego sie nada ?
ps : na zdjeciu to nie ja, zdj ze strony sklepu :)

aha - na mnie sukienka jest do kolan

Co powiesz na inny kolor? Biały to raczej kolor panny młodej. Może niebieska sukienka i do tego białe dodatki?

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 4/5

cupidoneshop.pl polecam! super

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 3/5

Według mnie sukienki nie ma co dodatkowo ozdabiać bo jest ładna ,wzorzysta , wystarczą dodatki w kolorze jaki lubisz.Wiszące kolczyki i naszyjnik z tej serii ,buciki i oryginalniejszy makijaż niż zwykle sobie robisz.

Kokarda to chyba przesada, bo są juz dwie kokardki na rękawach, ale dodaj jakiś kolorów - buty, naszyjnik, bransoletka, kolczyki, kolorowy makijaż i będzie ok :)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Mega fajna sukienka, jest biala ale ma inny kroj i naprawd emozna stworzyc z niej fajna stylizacje :) np. czerwone szpilki, czerwone usta, ogolnie mocniejszy makijaz.... nie wiem czy pasuje tu jakis wisior (czy np. nie bedzie przeszkadzal w tancu) ale moze jakis ladny choker? I ładna bransoletka :) Nie sadze ze jest zarezerwowany, to juz kwestia tego, ajk to widzi panna mloda ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kurtka bezrekawnik