Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Strój kąpielowy - krawcowa

16 sie 2016 - 13:36:48

Witam, od jakiegoś czasu próbuję znaleźć dobrą krawcową na terenie Warszawy/Torunia, która potrafiłaby zrobić mi formę pod kilka strojów kąpielowych (niekoniecznie mieć akcesoria specjalne do szycia ich). Czy ktoś zna kogoś kto się by za to zabrał? Niestety bardzo ciężko znaleźć kogoś, kto wie co i jak.
Dodatkowo jeszcze chciałabym spytać czy znacie jakieś hurtownie lub sklepy, gdzie dostałabym dobry materiał pod taki kostium? W większości zwykła lycra jest bardzo średniej jakości, a wiadomo, że dobry kostium powinien być mięciutki, żeby nic nie uwierało :)
Pozdrawiam :))

Strój kąpielowy - krawcowa

16 sie 2016 - 14:28:36

krawcowa... nie dziwie sie e nie możesz znaleźć od form są inni fachowcy, musisz szukać konstruktora odzieży a nie krawcowej:) do tego w hurtowni kupuje sie na belki materiały więc szukaj sklepu nie hurtu, ja szyje ciuchy i też sprzedaję materiały ale nie na stroje kąpielowe



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-16 14:31 przez edekzkrainykredek2.

Strój kąpielowy - krawcowa

16 sie 2016 - 14:57:39

edekzkrainykredek2, kurcze, rzeczywiście, wpisałam do wyszukiwarki konstuktora odzieży i nagle wyskoczyło 10 razy więcej ofert :) dzięki bardzo za pomoc!

Strój kąpielowy - krawcowa

16 sie 2016 - 15:02:22

Interesuje mnie czemu szyjesz sobie kostium samodzielnie :) jaki masz ku temu powód? opłaca się to? czy może masz jakieś specjalne wymagania? Jak to wychodzi cenowo? :)

Strój kąpielowy - krawcowa

16 sie 2016 - 15:39:45

kam_illa, chcę spróbować założyć własny sklep ze strojami kąpielowymi, myślę, że jest to w Polsce jeszcze niszowy biznes :) lubię modę i warto spróbować! co to stroju pojedynczego to myślę, że jakby miało się znaleziony już materiał i konstruktorkę w swoim mieście to na pewno by się opłaciło. materiał na 1 strój jest tani, jedyne co to trzeba by zapłacić za zrobienie formy, ale z drugiej strony będzie się miało taki strój jaki sobie wymyślisz/wymarzysz :)

Strój kąpielowy - krawcowa

16 sie 2016 - 15:42:20

jak dla mnie to mało realny dochód.
kostiumy tylko sprzdają sie latem więc sklep bedziesz miała sezonowy i nie zarobisz na nic.

Strój kąpielowy - krawcowa

16 sie 2016 - 15:47:14

banach, wiadomo, że odbiorców chcę mieć na całą Europę, a może nawet i dalej. zdaje sobie sprawe, ze w Polsce działałoby to tylko sezonowo :) ale jestem studentka, to nie ma być biznes, dzięki któremu będę żyć w luksusie, tylko cos co sprawi mi frajde i dzięki któremu zarobię sobie pare groszy i zdobędę doświadczenie, które na pewno mi w przyszłości pomoze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-16 15:47 przez agasucharska.

Strój kąpielowy - krawcowa

16 sie 2016 - 18:57:14

Kiedyś ktoś wymyślił zakrętki do butelek i też go wyśmiewano..

Warto próbować! Znajomy zajmuje się szyciem much, takich dla panów i bardzo dobrze mu się wiedzie ;)

Strój kąpielowy - krawcowa

16 sie 2016 - 19:30:40

od razu powiem że to ciężki kawałek chleba bikini sezonowe:)materiał faktycznie tani ale abyś zarobiła musisz dużo tego sprzedasz koszt wyprodukowania 1 bikini jak już masz formy jest drogi.... pierdołki sznureczki zapięcia, odszywanie wzorów gdzie nie za pierwszym razem wszystko jest ok i inne:)polska nie jest na to gotowa jak masz jakieś pytania zapraszam prywatnie może coś pomogę:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-16 19:41 przez edekzkrainykredek2.

Strój kąpielowy - krawcowa

16 sie 2016 - 22:03:21

naprawdę jest taki drogi? myślałam o tym, żeby znaleźć dobrą firmę, która zajmuje się szyciem odzieży na trochę większą skalę niż pojedyncza krawcowa. wtedy wychodzi to chyba trochę taniej niż u prywatnej osoby, chociaż może się mylę. na razie zbieram informacje, więc za każdą poradę będę wdzięczna :) a czy gotowa, nie gotowa, różnie to bywa, może się okazać, że jednak było na to zapotrzebowanie. ja jako młoda dziewczyna mam problem ze znalezieniem zwykłego, prostego stroju, z dobrego materiału, bez żadnych udziwnień, może trochę bardziej skąpych itp itd. oczywiście jeśli coś wyjdzie nie chce poprzestać tylko na strojach, tylko będę powiększać sklep o produkty takie jak akcesoria czy ciuszki plażowe :)

Strój kąpielowy - krawcowa

17 sie 2016 - 12:09:26

gorseciarka

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 3/5

Strój kąpielowy - krawcowa

18 sie 2016 - 12:28:48

Myślę, że stroje kąpielowe za bardzo się nie nadają/ Kiedyś zaniosła do Pani w Warszawie przy metrze Służew. Wyszło ok, ale to była mała przeróbka. Może zobacz sobie tutaj takie bikini - mają naprawdee duży wybór

Strój kąpielowy - krawcowa

19 paź 2022 - 10:57:19

A znacie ? Polecacie krawcową która uszyłby strój na cosplay?
http://www.d3k.net.pl/jak-zaczac-robic-cosplay/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moje szyte spódnice,zdjęcia