Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak ją przerobić ?

05 maj 2016 - 09:57:32

Dziewczyny mam taką oto sukienkę- kupiłam ją ze 3 lata temu, raz ją tylko założyłam. Ostatnio przymierzałam bo chce w niej iść na wesele ale nie podoba mi się już tak bardzo jak wcześniej.
Jak ją przerobić ??





jak ją przerobić ?

05 maj 2016 - 10:10:43

może obciąć tył tak, żeby dorównać do tej warstwy pod spodem? chyba najprościej a całkiem zmieni się wygląd sukienki.
Miałam taką samą kilka lat temu tylko w innym kolorze, prezentowała się nieźle i chyba zostawiłabym tak jak jest;)

jak ją przerobić ?

05 maj 2016 - 11:51:51

chciałabym tez jej ramiączka dorobić tylko jak ?
z obcieciem no nie wiem ona i tak jest krótka i z biegiem czasu jak ją ostatnio ją założyłam to czułam sie w niej jak baleron a od tych 3 lat przytyłam tylko 2 kg

jak ją przerobić ?

05 maj 2016 - 11:55:45

@ktosiksamosik jeśli się w niej źle czujesz to nie kombinowałabym z przeróbkami- wystaw ją na sprzedaż a kup sobie taką, która Ci się teraz będzie podobać i teraz będziesz się w niej dobrze czuła

jak ją przerobić ?

05 maj 2016 - 12:07:35

Teraz fajna kieckę można na prawdę tanio kupić. Jeżeli aktualnie ona Ci już nie pasuje to po co się męczyć tak jak koleżanka wyżej wspomniała :) Sprzedaj i kup nową taka w której będziesz czułą się dobrze i która będzie odpowiadała Twojemu aktualnemu stylowi.

jak ją przerobić ?

05 maj 2016 - 17:33:57

lepiej sprzedaj i kup inna. jesli nie znasz sie na szyciu zniszczysz ja tylko

jak ją przerobić ?

05 maj 2016 - 17:34:19

Cytat
omacek
@ktosiksamosik jeśli się w niej źle czujesz to nie kombinowałabym z przeróbkami- wystaw ją na sprzedaż a kup sobie taką, która Ci się teraz będzie podobać i teraz będziesz się w niej dobrze czuła
Tez tak mysle ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

jak ją przerobić ?

05 maj 2016 - 21:33:38

tez taka miałam na weselu ...założyłam raz i sprzedałam , bo jednak nie czułam sie w niej za dobrze ;) nie ma co kombinowac bo mozesz zniszczyc a tak może ktoś sie skusi na kupno :)

jak ją przerobić ?

05 maj 2016 - 21:41:32

ten tyl obcielabym rowno z przodem :) z tego materialu co zostanie mozna uszyc np; jakis szal lub bolerko, mozna tez dorobic ramiaczka :)

jak ją przerobić ?

04 sie 2016 - 11:36:45

Możesz wyrównać tył i przód. Powinno być ok.

jak ją przerobić ?

04 sie 2016 - 13:31:37

Tył do wyrównania na pewno. Reszta elegancko

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co z nią zrobić? Jak przerobić?