Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

10 minut temu

sprawdzony stomatolog

14 minut temu

sklep detailingowy

38 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Suknia ślubna- przerobić???

06 gru 2015 - 11:33:23

Witam , znalałam na jednym z portali suknię ślubną na sprzedaż za 100 zl, myślałam ,że sprzedająca źle wpisała cenę bo suknia jest bez uszkodzeń ładna biała po czyszeniu płaciła za nią 2200 w salonie ale pojechałam zobaczyłam przymierzyłam i kupiłam. Problem polega na tym że o tyle o ile w górze sukni jestem zakochana to nie jest pewna dołu. Wedługmnie to nei są jakieś wiejskie falbany a ja jako bardzo szczupła osoba dobrze w nich wyglądam no ale i tak daję suknię do zwężenia więc myślę czy zmienić te wszystki marszczenia/falbany na normalne warstwy tiulu lub szyfonu co Wy na to dziewczyny??



Suknia ślubna- przerobić???

06 gru 2015 - 11:44:52

o ile ja nie przepadam za sukniami tego typu to ta jest ok, ja bym nic nie zmieniała bo morze wyjść katastrofa, a skoro jesteś szczupła to będziesz się w niej dobrze prezentować....a jeśli mogę zasugerować to może toczek zamiast welonu? Sukienka jest dość strojna a taki toczek wszystko by stonował :)

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

Suknia ślubna- przerobić???

06 gru 2015 - 11:46:26

Dobry pomysł:) jeżeli Ci się nie podobają te falbanki to zmieniaj śmiało:)

Suknia ślubna- przerobić???

06 gru 2015 - 11:49:21

Pytałam krawcowej co przeróbki co najwyżej wyjdą jakieś 250-300 zł więc skoro kupiłam ją za tak śmiesze pieniądze to spokojnie mogę przerabiać ale jak mnie robi ogromne wrażenie, wygląda pięknie i podoba mi się :)toczek nie bardzo ale myślałam o wianku,jak myślicie? :)

??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-06 12:06 przez ckill.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Suknia ślubna- przerobić???

06 gru 2015 - 15:58:44

A może taką opaskę jak ma w oryginale modelka? Drapowania i wianek- nie bardzo do sienie pasują. Zresztą te drapowania bardzo ładnie się układają.
https://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Elizabeth-Passion,E-2340T,2012,item,1590.html

Suknia ślubna- przerobić???

06 gru 2015 - 16:15:24

najlepiej by było gdybyś ją założyła to my będziemy ciebie oceniały

Suknia ślubna- przerobić???

06 gru 2015 - 18:14:29

Nie przepadam za takimi falbanami, ale na tej sukience to wygląda naprawdę dobrze, nie jakoś tandetnie, na Twoim miejscu zostawiłabym ten dół tak jak jest :)

Suknia ślubna- przerobić???

06 gru 2015 - 19:02:21

Ja uważam, że nie powinnaś nic kombinować z dołem, bo bardzo ładnie to współgra z górą. Też nie jestem fanką takich sukni, ale ta jest naprawdę spoko. No i jeszcze za taką cenę to w ogóle, miałaś mega farta:) Nic nie zmieniaj, bo z fajnej, dosyć oryginalnej sukni zrobisz zwyklaka.

Suknia ślubna- przerobić???

07 gru 2015 - 15:29:41

bardzo ładna sukienka :)

Suknia ślubna- przerobić???

02 lut 2016 - 12:36:00

Wow, to sie nazywa okazyjny zakup :D Ja bym nic nie zmieniała.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Suknia ślubna- przerobić???

04 mar 2016 - 09:35:19

No całkiem ładna :) ja bym ja zostawiła taka jaka jest. Ja wybrałam na swój slub z michalina.com model 1522 jest cudowana, zupełnie inna niz ta która ty kupiłas, ale wygladam w niej oszałamiajaco, mysle ze nigdy w niczym nie wygladałam tak wyjatkowo. Az mi smutno, że będę mogła założyc ja tylko raz :P

Suknia ślubna- przerobić???

04 sie 2016 - 11:39:58

Bardzo bardzo tanio ją kupiłaś, jestem w szoku :d Super okazja!

Suknia ślubna- przerobić???

04 sie 2016 - 13:30:49

Idealna okazja :) Prawie za darmo!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Diy na zyczenie? Gdzie kupie?