Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Suknia ślubna- przerobić???

06 gru 2015 - 11:33:23

Witam , znalałam na jednym z portali suknię ślubną na sprzedaż za 100 zl, myślałam ,że sprzedająca źle wpisała cenę bo suknia jest bez uszkodzeń ładna biała po czyszeniu płaciła za nią 2200 w salonie ale pojechałam zobaczyłam przymierzyłam i kupiłam. Problem polega na tym że o tyle o ile w górze sukni jestem zakochana to nie jest pewna dołu. Wedługmnie to nei są jakieś wiejskie falbany a ja jako bardzo szczupła osoba dobrze w nich wyglądam no ale i tak daję suknię do zwężenia więc myślę czy zmienić te wszystki marszczenia/falbany na normalne warstwy tiulu lub szyfonu co Wy na to dziewczyny??



Suknia ślubna- przerobić???

06 gru 2015 - 11:44:52

o ile ja nie przepadam za sukniami tego typu to ta jest ok, ja bym nic nie zmieniała bo morze wyjść katastrofa, a skoro jesteś szczupła to będziesz się w niej dobrze prezentować....a jeśli mogę zasugerować to może toczek zamiast welonu? Sukienka jest dość strojna a taki toczek wszystko by stonował :)

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

Suknia ślubna- przerobić???

06 gru 2015 - 11:46:26

Dobry pomysł:) jeżeli Ci się nie podobają te falbanki to zmieniaj śmiało:)

Suknia ślubna- przerobić???

06 gru 2015 - 11:49:21

Pytałam krawcowej co przeróbki co najwyżej wyjdą jakieś 250-300 zł więc skoro kupiłam ją za tak śmiesze pieniądze to spokojnie mogę przerabiać ale jak mnie robi ogromne wrażenie, wygląda pięknie i podoba mi się :)toczek nie bardzo ale myślałam o wianku,jak myślicie? :)

??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-06 12:06 przez ckill.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Suknia ślubna- przerobić???

06 gru 2015 - 15:58:44

A może taką opaskę jak ma w oryginale modelka? Drapowania i wianek- nie bardzo do sienie pasują. Zresztą te drapowania bardzo ładnie się układają.
https://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Elizabeth-Passion,E-2340T,2012,item,1590.html

Suknia ślubna- przerobić???

06 gru 2015 - 16:15:24

najlepiej by było gdybyś ją założyła to my będziemy ciebie oceniały

Suknia ślubna- przerobić???

06 gru 2015 - 18:14:29

Nie przepadam za takimi falbanami, ale na tej sukience to wygląda naprawdę dobrze, nie jakoś tandetnie, na Twoim miejscu zostawiłabym ten dół tak jak jest :)

Suknia ślubna- przerobić???

06 gru 2015 - 19:02:21

Ja uważam, że nie powinnaś nic kombinować z dołem, bo bardzo ładnie to współgra z górą. Też nie jestem fanką takich sukni, ale ta jest naprawdę spoko. No i jeszcze za taką cenę to w ogóle, miałaś mega farta:) Nic nie zmieniaj, bo z fajnej, dosyć oryginalnej sukni zrobisz zwyklaka.

Suknia ślubna- przerobić???

07 gru 2015 - 15:29:41

bardzo ładna sukienka :)

Suknia ślubna- przerobić???

02 lut 2016 - 12:36:00

Wow, to sie nazywa okazyjny zakup :D Ja bym nic nie zmieniała.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Suknia ślubna- przerobić???

04 mar 2016 - 09:35:19

No całkiem ładna :) ja bym ja zostawiła taka jaka jest. Ja wybrałam na swój slub z michalina.com model 1522 jest cudowana, zupełnie inna niz ta która ty kupiłas, ale wygladam w niej oszałamiajaco, mysle ze nigdy w niczym nie wygladałam tak wyjatkowo. Az mi smutno, że będę mogła założyc ja tylko raz :P

Suknia ślubna- przerobić???

04 sie 2016 - 11:39:58

Bardzo bardzo tanio ją kupiłaś, jestem w szoku :d Super okazja!

Suknia ślubna- przerobić???

04 sie 2016 - 13:30:49

Idealna okazja :) Prawie za darmo!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Diy na zyczenie? Gdzie kupie?