Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szycie hand made itp

23 paź 2015 - 10:42:36

Drogie Panie wiem ze czesc z Was super szyje przerabia itp :) stad moje pytanie w jaka maszyne zainwestowac nigdy nie mialam do czynienia z mazzyna a meczy mnie szycie reczne :/ prosze o pomoc dziekuje ;)

Szycie hand made itp

23 paź 2015 - 11:13:29

Na pewno nie z ŁUCZNIKA za 300 zł. Jeśli już chcesz serio się tym zajmować to warto zainwestować w droższą maszynę. Ja kupiłam właśnie łucznik za 350zł, większość części jest plastikowych, co chwilę się coś wyciera, na większe szycie się nie nadaje, jakieś delikatne przeróbki. Najlepiej poszukaj starej używanej, która ma metalowe części, albo faktycznie poczytaj opinie i daj 1000zł za nową i nie będziesz narzekać.

Szycie hand made itp

05 lis 2015 - 02:16:05

Kilka tygodni temu kupiłam maszynę Silvercrest (były w Lidlu za trochę ponad 300 zł) i na razie jestem z niej zadowolona. :) Ale nie polecam jej, jeśli chcesz przeszywać jakieś grubsze materiały w kilku warstwach, bo na czymś takim można ją rozwalić, niestety.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 5/5

Szycie hand made itp

22 lut 2016 - 11:13:45

Szycie we własnym zakresie to dobry pomysł. Materiały do szycie można kupić w atrakcyjnych cenach np. tutaj http://cottonbee.pl/. Tak samo maszynę -w marketach często są tańsze modele.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

krawcowa Poznań