Obecnie rozmawiamy o:

Klimatyzacja w bloku

godzinę temu

Jakie ogrzewanie domu

godzinę temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

staniki dyi - ktoś chętny?

10 maj 2015 - 23:44:52

Hej, przeszukałam cały internet żeby znaleźć stanik z paskami na dekolcie, jednak nie udało mi się znaleźć niczego odpowiedniego, dlatego postanowiłam pobawić się w DIY i spróbować zrobić to po swojemu. Znalazłam kilka zdjęć i zastanawiam się nad sprzedażą kilku takich 'staników' które miałyby uniwersalny rozmiar bądź też dopasowany do każdej z Was. Czy jest ktoś chętny? :)


(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-12 00:22 przez olcialalala.

staniki dyi - ktoś chętny?

10 maj 2015 - 23:52:09

nie ogarniam do czego miałoby to służyć..sorki

staniki dyi - ktoś chętny?

10 maj 2015 - 23:53:12

jakby by byly miseczki z koronki to by bylo ok. A tak.. te kilka paskow ciezko nazwac "stanikiem"

staniki dyi - ktoś chętny?

10 maj 2015 - 23:54:52

takie coś zakłada się na zwykły stanik :) można doczepić to po prostu do zwykłych miseczek, ale tutaj pojawia się problem bo wiele osób ma różne rozmiary miseczek. Na ostatnim zdjęciu dziewczyna ma właśnie stanik, a na tym założone osobno te paseczki.

a nosi się to pod zwykłą koszulkę, że widać po prostu te paseczki :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-10 23:57 przez olcialalala.

staniki dyi - ktoś chętny?

10 maj 2015 - 23:58:15

no jak kto lubi ;) ja tam wolę jak mi nic nie wystaje :D

staniki dyi - ktoś chętny?

10 maj 2015 - 23:59:34

ja natrafiłam na kilka outfitów z takimi 'stanikami' i w lecie wygląda to całkiem sensownie, gorzej jak się ktoś w takie paseczki opali ;d

staniki dyi - ktoś chętny?

11 maj 2015 - 00:03:12

I takie paski wystające z dekoltu mają być ładne czy po co to?

staniki dyi - ktoś chętny?

11 maj 2015 - 00:08:31

zauważyłam, że wiele osób szuka czegoś takiego bezskutecznie...

staniki dyi - ktoś chętny?

11 maj 2015 - 00:12:42

Jak szukają, to rób, ale ja nie kupię ;)

staniki dyi - ktoś chętny?

11 maj 2015 - 00:34:55

Takie elementy do niektórych staników można już kupić, nazywa się to brabijou :) Możesz spróbować się wpisać w nurt, ale nie z tym konceptem (brabijou są doczepiane do ramiączek i mostka stanika; nie mogą obejmować miseczek, bo wtedy by trzeba X rozmiarów w każdym modelu, żaden "rozmiar uniwersalny" nie zda tu egzaminu).
A któraś z polskich niezłych firm chyba też pokazywała podobny projekt staników do możliwej realizacji, chyba Ewa Michalak albo Comexim, nie pamiętam. Bo że Marlies Dekkers staniki z takimi elementami robią od lat, to wiadomo, ale rozmiary ograniczone mocno.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-11 00:41 przez takaona.

staniki dyi - ktoś chętny?

11 maj 2015 - 00:40:53

nawet nie wiedziałam, że jednak w Pl można coś takiego znaleźć, bo się naszukałam dobrych kilka godzin ;d w sumie racja, łatwiej będzie zrobić tylko dopinane ramiączka bez tych całych pasków pod biustem :)
postaram się coś ogarnąć w tym temacie, może akurat się uda a jak nie to przecież nic się nie stanie ;d

staniki dyi - ktoś chętny?

11 maj 2015 - 00:42:42

Bo to naprawdę od niedawna jest, może od początku tego roku. I IMHO jest pole do popisu dla podobnych pomysłów, bo efekt, zwłaszcza latem czy pod ubrania imprezowe, jest fajny :) Może pomyśl o kolorach?

staniki dyi - ktoś chętny?

11 maj 2015 - 00:44:59

myślałam nad kolorami i różnymi materiałami z których te paski byłyby wykonane :) sesja się zbliża a ja wpadam na pomysł robienia DIY, typowe :d



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-12 00:21 przez olcialalala.

staniki dyi - ktoś chętny?

11 maj 2015 - 00:53:47

No i próbuj :) Tylko "zaopatrz" się w testerki z różnymi rozmiarami biustów i koniecznie z dobrze dobranymi stanikami (chodzi o dobór elastyczności tych pasków, w źle dopasowanym staniku efekty będą zafałszowane). Czarne brabijou mnie nie urządzają, ale np. fiolet, malina, srebrne z radością przygarnę :)

staniki dyi - ktoś chętny?

11 maj 2015 - 00:58:52

kurcze mam nadzieję, że wypali mi ten pomysł :) bardzo dziękuję za sugestie serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przerobiona sukienka