Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Zapalenie pęcherza

53 minut temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Plamy na koszuli

02 kwi 2015 - 20:02:43

Wyprałam koszulę z reserved (khaki z wstawkami koronkowymi).
Niestety nie wiem jak to się stało powstały jakieś plamy lekko pomarańczowe. (chyba coś zafarbowało).
Próbowałam odplamiaczem. Nic nie dało, a miałam nadzieje.
i teraz pytanie czy mogę użyć czegoś co te plamy usunie lub coś co może przefarbuję tą koszulę?
Nigdy nie kombinowałam z przerabianiem czy farbowaniem ubrań więc postanowiłam,że zapytam tu. :)

Plamy na koszuli

21 kwi 2015 - 09:28:44

kup sobie są takie barwniki do ubrań, pierw spróbuj na jakieś bluzce w ktorej ci nie szkoda a potem na tej....

Plamy na koszuli

21 kwi 2015 - 09:41:55

Najprawdopodobniej odbarwiło co w tych miejscach kolor ,i został odcien pomarańczowy .Z tym nic nie zrobisz już bo to nie jest nałozona plama której można się pozbyć tylko odbarwiony materiał.Musisz koszule całą zafarbować.

Plamy na koszuli

21 kwi 2015 - 10:16:18

Jak kupiłaś koszulę jakoś nie za dawno i masz paragon to idź zareklamować, masz odbarwienia, miałam to samo ;) A barwniki do tkanin kiepsko działają, przynajmniej mnie się nie udało ładnie zafarbować.

Plamy na koszuli

28 kwi 2015 - 15:47:37

mi tez tak sie zrobiło kiedyś - cóż, ubrania z sieciówki - od farbowania tez mogą wyjsc zacieki i jeszcze będzie Ci farbować skóre etc jak dobrze nie zakończysz procesu farbowania - lepiej oddaj do sklepu

mi tez tak sie zrobiło kiedyś - cóż, ubrania z sieciówki - od farbowania tez mogą wyjsc zacieki i jeszcze będzie Ci farbować skóre etc jak dobrze nie zakończysz procesu farbowania - lepiej oddaj do sklepu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-28 15:47 przez drama.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak usunąć plamy po rdzy z sukienki??