Obecnie rozmawiamy o:

stomatolog

gorący temat

Monitoring domu

8 minut temu

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przeróbki sukienek

31 mar 2015 - 10:18:13

Hej :) Mam dwie sukienki, które chciałabym przerobić ale do końca nie wiem jak. Pierwsza czarna jest z takiego materiału, że jakiekolwiek majtki mam to się odznaczają więc co można zrobić żeby jakoś to zatuszować ? Druga jest natomiast bez ramiączek i jakoś bym je chciała dorobić bo mi cały czas leci w dół. Myślałam o dorobieniu do drugiej góry jak w pierwszej. Czy to będzie pasować ?


niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

Przeróbki sukienek

15 kwi 2015 - 15:32:50

Poprzymierzaj jakie ramiączka pasowałyby najlepiej. Może zakładane na szyję jak w bikini szerokie granatowe ramiączka będą ok.

Przeróbki sukienek

15 kwi 2015 - 16:25:45

Przy piewszej mozna ubarc bielizne bez szwowa specjalna pod obcisłe kiecki , co do drugiej to mozna dodac ramiaczka bizuteryjne



Przeróbki sukienek

21 kwi 2015 - 09:31:30

myślę, że będzie ci pasować dorobić górę tak jak w pierwszej, a w tej pierwszej dorób sobie dół- tzn obetnij ją troche tak jak blzuka i dorób inny doł...

Przeróbki sukienek

04 maj 2015 - 20:28:44

Przeróbki ubrań to nie za prosta sprawa, ostatnio zleciłam koleżance i średnio sobie poradziła, więc zleciłam specjalistom z mojej miejscowości z Łodzi cięcie tkanin i wykonali pracę rewelacyjnie, warto powierzyć specjalistom swoje ubrania !



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-16 12:30 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Plamy na koszuli