Obecnie rozmawiamy o:

SPORT

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Budowa domu

wczoraj o 17:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-28 16:28 przez toOna.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Naszyć wstawki z podobnego materiału.

Nie jezdzic na kolanach w zadnych spodniach.i nie stroic sie na plac zabaw.moze czarny spray lub flamaster pomoze

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Ja to w ogóle bym się zastanawiała nad reklamacją, 23 kupione spodnie i już się prawie rozwaliły, jakieś jednorazówki chyba.

skórzane czy ze skóry ekologicznej? skórzane chyba ci sie nie przetrą tak łatwo?

Takie spodnie to strojenie?Moze najlepiej wyciagniete dresy ubrac a dziecko puscic w rajstopach?

kupione za 79zl wiec za taka cene to moglam sie tego spodziewac



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-28 16:20 przez toOna.

no ale chyba takie spodnie nie do latania na kolanach jeśli idziesz sie bawić z dzieckiem to chyba raczej wygodniej powinnaś sie ubrać ? skoro to ty latasz na kolanach z resztą w spodniach nie chodzi sie na kolanach ....wiec żal i pretensje miej do siebie:)

dla mnie takie spodnie sa wygodne i pretensji nie mam tylko pytam o rade.Problem to widze maja tylko zakomplkesione mamusie ktore nie potrafia sie ubrac.

dla mnie takie spodnie sa wygodne i pretensji nie mam tylko pytam o rade.Problem to widze maja tylko zakomplkesione mamusie ktore nie potrafia sie ubrac.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-28 16:26 przez toOna.

właśnie widze ile nienawiści w twojej odpowiedzi :) a kogo nazywasz zakompleksioną mamusią? to właśnie świadczy o tobie

no i masz-od razu kłótnia. moja rada-naszyć wstawki z innego materiału.

Cytat
mojmarek
no i masz-od razu kłótnia. moja rada-naszyć wstawki z innego materiału.
może nie kłótnia ale nie miła wymiana zdań sie zrobiła bo już musiała pojechać po dziewczynie nie wiedząc jak sie ubiera jaki ma styl że jest zaniedbana i lata w dresach rozciągniętych ...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak przykleic dżety?