Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ile za naprawę sweterka ?

19 paź 2014 - 10:50:40

Hej dziewczyny na innym portalu sprzedałam dziewczynie nową sweterkową narzutkę.
Napisała do mnie, że narzutka ma dziurę, że może nie zauważyłam że jest rozpruta i że jeśli chcę to mi wyśle zdjęcie.
No i wysłała, przyznam że to się na prawdę nie rzucało w oczy... Powinnam jej zrobić zwrot? Co prawda nic jeszcze o tym nie napisała... Spytałam jej czy nie może tego nitką złapać czy mam jej zwrócić pieniądze..a może zaproponować jej zwrot kasy za krawcową? ?? tylko ile 10 zł ?

___

edit. Napisała mi że, ona tego nie potrafi zszyć, a krawcowa krzyknęła 15 zł :o serio to może tyle kosztować??


ile za naprawę sweterka ?

19 paź 2014 - 10:57:01

Są różne krawcowe, ale na pewno by znalazła jakąś, która nie weźmie aż tyle za 2 machnięcia igłą.

ile za naprawę sweterka ?

19 paź 2014 - 11:10:22

taa, krawcowa pewnie z 5 zł by za to wzięła. zauważyła , że może na Tobie zarobić więc sobie napisała 15 .

ile za naprawę sweterka ?

19 paź 2014 - 11:15:44

Przepraszam, ale napisze wprost- trzeba byc ogryzkiem umysłowym zeby nie umieć złapać tego nitka.

ile za naprawę sweterka ?

19 paź 2014 - 11:23:24

nie rób zwrotu, takie swetry często mają takie dziurki i dlatego je lubie bo mozna złapac niteczką :) juz niech tak dziewczyna nie narzeka... tylko wezmie igłe nitke i niech przeszyje, jak mama nie pomoże to babcia moze, to moj ojciec nawet umie takie cos naprawić... jeju...o 15 zł bedzie walczyc...

ile za naprawę sweterka ?

19 paź 2014 - 11:29:55

Napiszę jej, że mogę wysłać 10 zł, mam nadzieje że nie będzie chciała tego zwrotu.
Zawsze może założyć spór i pewnie wygra sprawę jeśli przedmiot jest niezgodny z opisem :/

ile za naprawę sweterka ?

19 paź 2014 - 11:55:25

Niektóre krawcowe biorą 10zł za podwinięcie jeansów a ona pisze ze takie cos 15zł?? niech Ci wysle paragon od krawcowej na kwotę którą podała.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

ile za naprawę sweterka ?

19 paź 2014 - 12:01:24

Takie nadprucia załapuje się cienkim szydełkiem. Z łatwością zrobi to osoba mająca trochę pojęcia o dzierganiu. Ostatnią czynnością będzie przyszycie końcówki włóczki bądź oczka.
Sądzę,że 5 złotych zwrotu za 5 minut pracy powinno wystarczyć.
Mnie się wydaje,że puściła włóczka na łączeniu białego z czarnym.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-19 12:15 przez PaniGami.

ile za naprawę sweterka ?

19 paź 2014 - 12:07:22

Kupująca pewnie sama naprawi sweterek, tylko chodzi o taką miłą formę targowania się. Zawsze możesz zadzwonić do jakiejś krawcowej w mieście dziewczyny (masz jej adres, a w necie na pewno są ogłoszenia) i zapytać o cenę. Jeśli będzie taniej, to odeślij dziewczynę do niej. Ale różnica miedzy ofertą kupującej, a Twoją to 5 zł. Możesz też więcej na telefon wydać.

ile za naprawę sweterka ?

19 paź 2014 - 12:08:17

mnie nic nie zdziwi mi krawcowa za wymiene zamka w kurtce powiedziala 100 zl :o

ile za naprawę sweterka ?

19 paź 2014 - 12:11:51

Cytat
kla20
nie rób zwrotu, takie swetry często mają takie dziurki i dlatego je lubie bo mozna złapac niteczką :) juz niech tak dziewczyna nie narzeka... tylko wezmie igłe nitke i niech przeszyje, jak mama nie pomoże to babcia moze, to moj ojciec nawet umie takie cos naprawić... jeju...o 15 zł bedzie walczyc...


Nie żartuj...
Ostatnio też dostałam sweterek z puszczonym szwem i odprutymi kokardkami.
I tylko dlatego, że taki sweterek zgubiłam (?) w centrum handlowym w czasie zakupów i bardzo mi zależało by mieć go ponownie a swojej szafie - nie odsyłałam go. Naprawa zajęła mi tylko 7 minut - niewiele prawda ?
Ale opinia o niechlujnej szafiarce została.

Ty wady nie zauważyłaś i jako rekompensatę zaproponowałaś 10 zł - uważam, że zachowałaś się OK.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-19 12:18 przez pola55.

ile za naprawę sweterka ?

28 paź 2014 - 18:01:51

To jest tak mała przeróbka, że dobra krawcowa nawet nie powinna wołać za nią pieniędzy, według mnie to koszt 10-20 zł.

ile za naprawę sweterka ?

07 gru 2014 - 12:03:38

Chce Cię oszukać, to robota na 3 minuty za max. 5 zł.

ile za naprawę sweterka ?

07 gru 2014 - 12:21:27

Cytat
Carana12
To jest tak mała przeróbka, że dobra krawcowa nawet nie powinna wołać za nią pieniędzy, według mnie to koszt 10-20 zł.
CO? Nikt nie pracuje za darmo. Nawet porzadna krawcowa.

zweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 1/5

ile za naprawę sweterka ?

07 gru 2014 - 12:41:59

no dziura fakt ,ale dziewczyna naprawde musi byc jaks niepełnosprawna jak igły nie umie nawlec...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka na studniówkę- uszycie.