Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Majtki i problem

13 wrz 2014 - 00:22:53

Kupilam ostatnio przez all majtki kilka sztuk ;p (TO NIE PROWOKACJA ) i okazalo się że gumka zaciasna troche ;( one są na takiej cienkiej gumce a na tym koronka i moje pytanie czy nie dało by síę jakoś poszerzyć/poluźnić może jakoś rozciągnąć , macie jakieś pomysły ?

Majtki i problem

13 wrz 2014 - 00:32:38

a moze pokaz te gacie najpierw.

Majtki i problem

13 wrz 2014 - 00:55:03

A nie może Ci sprzedawca wymienić na większe...?

Majtki i problem

13 wrz 2014 - 06:51:03

Oddaj biednym !!!

Majtki i problem

13 wrz 2014 - 07:34:23

Wymień na większe.

Majtki i problem

13 wrz 2014 - 07:54:04

Schudnij :)

Majtki i problem

13 wrz 2014 - 07:56:42

Obciosaj tyłek ;p

Majtki i problem

13 wrz 2014 - 09:20:44

za ciasna w sensie nie założysz ich, czy tylko cię cisną? Bo jeśli to pierwsze, to trochę słabo, lepiej wymienić lub komuś oddać. A jeśli są zwyczajnie przyciasne, to spróbować możesz je rozciągąć nosząc je, możesz je też zamoczyć tam gdzie są ciasne i ponosić aż wyschną, jeśli to matriał naturalny to z tego co pamiętam możesz go zmiękczyć bodajże płynem do płukania(czy szamponem, nie pamiętam) i wtedy rozciąga się łatwiej. Musiałabyś poszukać info w necie. Nie wiem jak z tą gumką wewnątrz.

Jednak koronka (jeśli to taka o jakiej ja myślę) rozciąga się słabo, dlatego poleca się kupowanie staników z koronką po obwodzie, bo się tak nie rozciągają z czasem :)

jeśli jednak nie kosztowały dużo i nie kupiłaś 30 par, to ja bym to olała, szkoda zachodu :D jak nawet uda ci się i je rociągniesz, to jak wypierzesz to mogą wrócić do poprzedniego rozmiaru. Nie ma gwarancji.

Majtki i problem

13 wrz 2014 - 09:28:32

hihi :) no to masz problem bielizny Ci raczej nikt nie wymieni...:) a gumkę w majtkach poluźnić..? chyba wypruć:D

Majtki i problem

13 wrz 2014 - 09:28:36

Sprzedaj albo schudnij :P Majtek sie nie wymienia. A jak tylko mierzone to może ktoś odkupi :P

Majtki i problem

13 wrz 2014 - 09:42:59

po co kupujesz majtki przez allegro? xDD staniki tez?

Majtki i problem

13 wrz 2014 - 10:07:53

nie wiem co w tym dziwnego, ja kupuje staniki na all - bo tylko tam jest ten model który najlepiej trzyma mi biust ..

co do majtek to albo zwrot albo rozciac gumke - jesli sie da

Majtki i problem

13 wrz 2014 - 10:44:57

Cytat
kamiqa
nie wiem co w tym dziwnego, ja kupuje staniki na all - bo tylko tam jest ten model który najlepiej trzyma mi biust ..

co do majtek to albo zwrot albo rozciac gumke - jesli sie da

bo bielizny nie mozesz zwrócic, a jak ja zamiawiasz przez neta to nawet nie masz szansy zobaczyc na oko czy będzie dobra

Majtki i problem

13 wrz 2014 - 11:03:34

ja też na allegro kupuję bieliznę i co z tego? kupowałam parokrotnie i nigdy nie kupiłam złego rozmiaru. Autorko- na przyszłość może warto się zmierzyć i porównać z wymiarami z aukcji a jak nie ma to spytać sprzedającego

Majtki i problem

29 wrz 2014 - 09:21:17

Oddaj biednym, zamień, kup nowe.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przeszycie kurtki - da się?