Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 8/5

Malowanie ubrań

23 sie 2014 - 12:51:02

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad malowaniem ubrań. Bardzo lubię malować i wydaje mi się, że jestem w tym niezła. Dlatego pomyślałam, że mogłabym w ten sposób zarabiać. Zastanawiam się tylko czy farby akrylowe nadają się do malowania po ubraniach czy nie bardzo? Nie spiorą się po kilku praniach? Nie chciałabym wciskać swoim potencjalnym klientom rzeczy kiepskiej jakości.

Malowanie ubrań

23 sie 2014 - 13:02:56

w sklepach typu księżnica, czy z artykułami malarskimi znajdziesz specjalne farby do tkanin. Oczywiście możesz użyć akrylowej farby, ale wtedy zapomnij o praniu.

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Malowanie ubrań

05 wrz 2014 - 16:26:36

Kurcze, ja nie do końca wierzę, że takie farby się sprawdzają i są wytrzymałe;/

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Malowanie ubrań

05 wrz 2014 - 16:33:57

bardziej takie coś: http://www.goldpol.eu/farba-tkanin-30ml-darwi-dtex-p-7725.html

Cytat
szafarun
Kurcze, ja nie do końca wierzę, że takie farby się sprawdzają i są wytrzymałe;/

to ciekawe dlaczego te koszulki są takie popularne :) gdyby te "nadruki" szybko schodziły to nikt by ich nie kupował



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-05 16:35 przez xanthina.

Malowanie ubrań

05 wrz 2014 - 16:42:11

Cytat
peligroso
w sklepach typu księżnica, czy z artykułami malarskimi znajdziesz specjalne farby do tkanin. Oczywiście możesz użyć akrylowej farby, ale wtedy zapomnij o praniu.
Malowałam akrylami i prałam koszulki w 40 st w normalnym trybie. Nicsię nie stało, nic nie blaknie.

Jednak farby konkretnie do tkanin są lepsze od zwykłych akryli.

Malowanie ubrań

29 wrz 2014 - 09:24:39

Farby do tkanin. Ewentualnie tablet graficzny, photoshop i nadruk na koszulki. :P

Malowanie ubrań

10 paź 2014 - 09:51:54

no do mnie tez chyba nadruki bardziej przemawiaja niz malowanie... balabym sie, ze w praniu zniszczy mi inne rzeczy w pralce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bielizna