Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

godzinę temu

najtańsza apteka

godzinę temu

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

stare buty..

02 mar 2013 - 12:05:09

Cześć dziewczyny!

Znacie może jakieś osoby, które przerabiają stare buty/ balerinki? Widziałam kiedyś wątek, że dziewczyna szukała starych butów na oddanie... Chętnie sama oddałabym kilka par skoro komuś mogłyby się przydać,a w szafie tylko zalegają, bo "może kiedyś jeszcze się przydadzą"....

stare buty..

02 mar 2013 - 12:06:47

znaczy, szukasz fetyszystów tak :I?

stare buty..

02 mar 2013 - 12:10:35

nie, szukam ludzi, którzy przerabiają buty ;]

stare buty..

02 mar 2013 - 12:12:23

Ty chyba nie uwierzyłaś, że ktoś szuka starych, wychodzonych butów, żeby je przerobić? :D

stare buty..

02 mar 2013 - 12:14:31

Cytat
myriads
Ty chyba nie uwierzyłaś, że ktoś szuka starych, wychodzonych butów, żeby je przerobić? :D

Istnieją takie osoby:)Ja kiedyś lasce sprzedałam dwie pary starych balerinek,to potem mi wysłała zdjęcia po przeróbce :) Niestety nie pamiętam jej nicku...

stare buty..

02 mar 2013 - 12:14:36

Cytat
myriads
Ty chyba nie uwierzyłaś, że ktoś szuka starych, wychodzonych butów, żeby je przerobić? :D
no właśnie :I

stare buty..

02 mar 2013 - 12:15:27

proszę wskaż mi, gdzie jest napisane, że to wychodzone buty. Napisałam, że są stare. I tak, uwierzyłam, że ktoś szuka bo dziewczyna wtedy pokazywała zdjęcia swoich przeróbek ;)

stare buty..

02 mar 2013 - 12:17:03

Cytat
Katherine1986
Cytat
myriads
Ty chyba nie uwierzyłaś, że ktoś szuka starych, wychodzonych butów, żeby je przerobić? :D

Istnieją takie osoby:)Ja kiedyś lasce sprzedałam dwie pary starych balerinek,to potem mi wysłała zdjęcia po przeróbce :) Niestety nie pamiętam jej nicku...

Aż nie chce mi się wierzyć, ale może jakieś jednostkowe przypadki są, co nie zmienia faktu, że znakomita większość to są zwykli fetyszyści, którzy będą osiągać stany seksualnego upojenia, wąchając przy tym wychodzone balerinki np. autorki wątku :P

stare buty..

02 mar 2013 - 12:18:17

Cytat
myriads
Cytat
Katherine1986
Cytat
myriads
Ty chyba nie uwierzyłaś, że ktoś szuka starych, wychodzonych butów, żeby je przerobić? :D

Istnieją takie osoby:)Ja kiedyś lasce sprzedałam dwie pary starych balerinek,to potem mi wysłała zdjęcia po przeróbce :) Niestety nie pamiętam jej nicku...

Aż nie chce mi się wierzyć, ale może jakieś jednostkowe przypadki są, co nie zmienia faktu, że znakomita większość to są zwykli fetyszyści, którzy będą osiągać stany seksualnego upojenia, wąchając przy tym wychodzone balerinki np. autorki wątku :P


fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjj ;D

niezweryfikowana
Posty: 243
Ostrzeżenia: 1/5

stare buty..

02 mar 2013 - 12:19:04

ja też natknęłam się na osobę, która przerabia właśnie buty, chyba szukała balerinek ;p tutaj na szafie, ale nie pamiętam nicku:(

stare buty..

02 mar 2013 - 12:19:35

dokładnie, kupić można byle jakie balerinki i je przerobić a nie od kogoś brać używane i potem w nich chodzić niby jeszcze hehehe, coś to podejrzane ;p

stare buty..

02 mar 2013 - 12:22:52

No to jest fuj :P

stare buty..

02 mar 2013 - 12:23:11

Taaa jasne, laska kupuje śmierdziuchy żeby je przerobić? Takie dziewczyny kupują nowe balerinki i je przerabiają. Znoszone kupują fetyszyści.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

stare buty..

02 mar 2013 - 12:28:02

90% osób szukających zużyte buty to fetyszyści, ale są też "inni"
ja np. na allegro kiedyś sprzedałam sportowe buty (one były w stanie idealnym); gość prowadzi bloga, na których umieszcza zdjęcia właśnie tych butów w dziwnych miejscach (są to naprawdę fajne, artystyczne zdjęcia, gdzie na pierwszym planie były buty, a otoczką był las, park, miasto, ławka, łąka, ulica etc.); tylko że on szukał tylko sportowych

ludzie mają różne pasje, hobby :) jeden lubi znaczki, drugi stare buty :)

o dziewczynach przerabiających balerinki też słyszałam (ale pewnie w większości to fetyszyści kryjący się za takimi osobami)

tutaj na szafie też był wątek dziewczyny, która szuka starych, dziurawych rajstop - też podobno coś z nich robi :)

stare buty..

02 mar 2013 - 12:33:05

Do mnie niedawno na szafie napisała osoba o nicku MIKA888 czy nie mam do sprzedania starych balerinek po symbolicznej cenie 5 lub 8 zł :).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Parka na wiosnę - delikatnie przerobić czy zostawić?