Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Projekt koszulki :)

20 lut 2013 - 19:42:53

Hej dziewczyny, niektóre z Was pewnie kojarzą mnie już z wątków, w których pokazuję swoje ręcznie malowane koszulki albo z bloga www.walizkazyczen.blogspot.com :) Dzisiaj chciałam Wam pokazać projekt koszulki. Ciągle rozmyślam nad ciekawymi pomysłami na koszulki, żeby było to coś innego i oryginalnego, na ten pomysł wpadłam akurat wczoraj kiedy nie mogłam zasnąć ;D. Jest to koszulka z kluczem i...dziurką ;). Co o niej myślicie? Zwróciłybyście na nią uwagę? Może lepiej wyglądały by oddzielnie, oddzielna koszulka z dziurką, a oddzielna z kluczem? Mam jeszcze inny projekt tyłu koszulki, bo klucz wydaje mi się, może ciut zbyt 'strojny', ale ten drugi projekt już mniej mi się podoba. Wszelkie opinie są mi na wagę złota :)
A wszystkie panie malujące koszulki proszę o niekopiowanie pomysłu :D


Projekt koszulki :)

20 lut 2013 - 19:44:16

fajne

Projekt koszulki :)

20 lut 2013 - 19:44:23

Średnio mi się podoba. Przód fajny, ale ten klucz to średnio :<

Projekt koszulki :)

20 lut 2013 - 19:44:49

Fajnie wyglądałby klucz z przodu (ale jakiś inny, bo ten mi jakoś nie pasuje), a dziurka od klucza z tyłu :)

Projekt koszulki :)

20 lut 2013 - 19:44:57

super :)

Projekt koszulki :)

20 lut 2013 - 19:46:08

piękne , najlepsza z tą dziurką od klucza :)

Projekt koszulki :)

20 lut 2013 - 19:46:19

Ciekawa takie coś innego.

Projekt koszulki :)

20 lut 2013 - 19:48:23

Tu mam jeszcze taki klucz, no ale ten jakoś tak...sama nie wiem, nie podchodzi mi.


Projekt koszulki :)

20 lut 2013 - 19:49:55

jakoś mi to nie bardzo pasuje zwłaszcza ten klucz masz racje za bardzo strojny do tej jednokolorowej dziurki ale pomysł fajny

Projekt koszulki :)

20 lut 2013 - 19:51:27

podoba mi sie ten pomysl z dziurka ale klucz zrobilabym raczej w takim tajemniczym,starszym stylu nie taki jak z bajki o ksiezniczkach;)

Projekt koszulki :)

20 lut 2013 - 19:52:17

Cytat
anim11
jakoś mi to nie bardzo pasuje zwłaszcza ten klucz masz racje za bardzo strojny do tej jednokolorowej dziurki ale pomysł fajny
tez tak sadze, 2 opcja z czarnym kluczem lepsza :I

Projekt koszulki :)

20 lut 2013 - 19:56:09

Druga wersja z czarnym kluczem zdecydowanie lepsza :)

Projekt koszulki :)

20 lut 2013 - 20:00:35

Sama czasem również projektuję koszulki, głównie napisy, więc wiem, ile to roboty. Sama kiedyś zrobiłam taką dziurkę od klucza, na białej tunice, mam też starą koszulkę w wmontowanym w kształt zdjęciem. Sam klucz jest ciekawym rysunkiem, acz stylem nie bardzo mi pasuje do prostoty dziurki - a może właśnie ma przełamywać tę prostotę? Fajny pomysł, dwustronne koszulki są najlepsze, szczególnie jak przez cały dzień gapimy się na plecy jakiejś osoby np siedząc za nią na uczelni. Ogólnie na plus. Tylko dekolt bym powiększyła. Jaką techniką wykonujesz rysunki?

Projekt koszulki :)

20 lut 2013 - 20:01:35

Fajniej by wyglądała gdyby zamieniła obrazki stronami

zweryfikowana
Posty: 1.990
Ostrzeżenia: 1/5

Projekt koszulki :)

20 lut 2013 - 20:02:31

z tylu nic nie rob :)
przod fajny

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NUMER 4;)