Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

RĘCZNIE MALOWANE SZPILKI

03 lut 2013 - 19:09:44

Cześć! Mam do was pytanie, chcę się dowiedzieć czy mój pomysł jest ciekawy i czy miałby swoje grono odbiorców zanim zacznę robić cokolwiek w tym kierunku, gdyż musiałabym sporo zainwestować. Chodzi o ręczne malowanie szpilek. Buty były by skórzane i malowane profesjonalnymi farbami (niedostępnymi w Polsce niestety, także wzór byłby trwały, nie zmył by się pod wpływem deszczu, czy nie wyblakł od słońca jak to dzieje się z butami pomalowanymi tanimi farbami akrylowymi. Posiadam aerograf i potrafię nim malować, myślę, że byłaby to ciekawa alternatywa do pędzla, a wzory wychodziły by bardzo ładne (mam mnóstwo pomysłów). Buty muszą być skórzane, aby farba się dobrze trzymała. Nie chcę robić byle czego. Załączę kilka zdjęć, nie mojego autorstwa, a wy proszę piszcie czy wam to się podoba i ile byłybyście w stanie za te buty zapłacić. Proszę nie piszcie 50 zł, weźcie pod uwagę koszta butów, farb i mojej pracy.



RĘCZNIE MALOWANE SZPILKI

03 lut 2013 - 19:11:44

dosyć ciekawe
a w każdym razie inne

RĘCZNIE MALOWANE SZPILKI

03 lut 2013 - 19:13:07

wow super;-)

RĘCZNIE MALOWANE SZPILKI

03 lut 2013 - 19:13:25

te ostatnie bardzo ciekawe :)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

RĘCZNIE MALOWANE SZPILKI

03 lut 2013 - 19:13:32

Mi się strasznie podobają z Oyee Design, no ale racja - droga zabawa.
Tutaj na szafie nie ma co pytać ani sprzedawać, bo za 50zł to mogłabyś się cieszyć gdybyś sprzedała (;
Ale też myślę, że więcej niż 300zł za takie buty ciężko byłoby wyciągnąć.

RĘCZNIE MALOWANE SZPILKI

03 lut 2013 - 19:13:33

podobaja mi sie ;)

RĘCZNIE MALOWANE SZPILKI

03 lut 2013 - 19:14:43

ciekawy pomysl i mysle ze mialabys sporo klientow na te cacka :):) oczywiscie jesli cena bedzie przystepna i warta tych bucikow:)

RĘCZNIE MALOWANE SZPILKI

03 lut 2013 - 19:15:42

za 1 dużo bym dała - tak około 300, za ostatnie góra 50zł xD

RĘCZNIE MALOWANE SZPILKI

03 lut 2013 - 19:15:45

Cytat
matra
Mi się strasznie podobają z Oyee Design, no ale racja - droga zabawa.
Tutaj na szafie nie ma co pytać ani sprzedawać, bo za 50zł to mogłabyś się cieszyć gdybyś sprzedała (;
Ale też myślę, że więcej niż 300zł za takie buty ciężko byłoby wyciągnąć.

Oyee Desing to moja inspiracja :) myślałam o cenie 200 - 220 zł

RĘCZNIE MALOWANE SZPILKI

03 lut 2013 - 19:15:45

Bardzo fajny pomysł, dla odważnych, ale cholera wie czy by się przyjęło... mi się bardzo podobają, ale nie kupiłabym, bo nie kupuję skórzanych ciuchów.
A cena, biorąc pod uwagę to wszystko co napisałaś, to min. 200zł ale podejrzewam, że warte by były jeszcze więcej.

RĘCZNIE MALOWANE SZPILKI

03 lut 2013 - 19:17:31

Te z kartami fajne,ale pewnie byłyby masakrycznie drogie.

RĘCZNIE MALOWANE SZPILKI

03 lut 2013 - 19:17:51

Mi podobaja sie szczegolnie te malowane podeszwy, co do ceny nie wiem. Nie chce sie wyglupic wiec wole nie proponowac ;-)

Jednak moglabys zrobic wlasny kosztorys za samo malowanie i robic na zamowienie, ze ktos Ci przywozi, przysyla obuwie a Ty malujesz zgodnie ze wczesniejszymi ustaleniami.

RĘCZNIE MALOWANE SZPILKI

03 lut 2013 - 19:17:53

ciekawe, ale dla "bogaczy" bo raczej nie na codzien takie buty :) a jak maja miec wysokie ceny - pewnie min 200zl, to przez neta ciezko stwierdzic jak noga lezy itp.. ze szpilkami roznie bywa, a nie wszyscy chetnie kupuja buty bez mierzenia
ale pomysl super :)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

RĘCZNIE MALOWANE SZPILKI

03 lut 2013 - 19:18:20

Cytat
aa2a
Cytat
matra
Mi się strasznie podobają z Oyee Design, no ale racja - droga zabawa.
Tutaj na szafie nie ma co pytać ani sprzedawać, bo za 50zł to mogłabyś się cieszyć gdybyś sprzedała (;
Ale też myślę, że więcej niż 300zł za takie buty ciężko byłoby wyciągnąć.

Oyee Desing to moja inspiracja :) myślałam o cenie 200 - 220 zł

No to jakbyś zrobiła coś wypaśnego to myślę, że powinno być wzięcie, a przynajmniej ja bym była w stanie tyle dać za jakąś perełkę.
Mi się marzą jakieś fajne oryginalne czółenka ale niestety wszystkie są na mnie za szerokie..

RĘCZNIE MALOWANE SZPILKI

03 lut 2013 - 19:19:40

Świetny pomysł, ale na decobazar albo wylęgarnię ;) Tam najprędzej będziesz mogła je wycenić adekwatnie do Twojego wysiłku.
Aerografowe byłyby mega :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

stare/NOWE buty