Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

farbowanie kurtki

28 paź 2012 - 12:19:00

witam dziewczyny czy ktoras z was farbowala kurtke?
mam jedna taka szara z housa i strasznie mi jej szkoda bo bardzo ja lubie ale niestety nie nadaje się do uzytkowanie poniewaz ma juz przetarcia na rekawach kieszeniach, no tak jakby kolor spelzl i zastanawiam sie nad farbowaniem ale czy to wogole cos pomoze?

farbowanie kurtki

28 paź 2012 - 12:22:10

podczepiam sie pod ten watek . mam sztruksowy płaszczyk i wyblakł od słońca...

farbowanie kurtki

28 paź 2012 - 12:25:49

no wlasnie tylko w jaki sposob to farbowac?

farbowanie kurtki

28 paź 2012 - 12:27:20

Cytat
Ne_rix
no wlasnie tylko w jaki sposob to farbowac?
pojęcia nie mam , nie wiem czy nie znajdę punktu w poznaniu gdzie coś takiego robią

farbowanie kurtki

28 paź 2012 - 12:29:14

ja w swoim miescie pytalam i niestety nigdzie nie ma czegos takiego.. jedynie farbuja skory a nie takie materialy..;/

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 1/5

farbowanie kurtki

28 paź 2012 - 12:29:16

skoro kurtka jest na tyle zniszczona to do śmieci i kup nową... matko a nie jakieś cyrki z farbowaniem...

farbowanie kurtki

28 paź 2012 - 12:31:18

Cytat
amelkavvv
skoro kurtka jest na tyle zniszczona to do śmieci i kup nową... matko a nie jakieś cyrki z farbowaniem...

po prostu slyszalam ze niektorzy tak robia dlatego pytam..

farbowanie kurtki

28 paź 2012 - 12:35:50

Ja farbowałam spodnie na granatowo specjalnymi farbami do ciuchów, tyle że podobno najlepiej zafarbować je w starej pralce 'frani' :) Bo musi być cały czas woda ciepła. Dokładnie nie wiem jak się to odbywa bo mi mama farbowała. Zafarbowały się równo i fajnie, tylko żeby nie puszczały koloru później trzeba było wyprać z octem, śmierdziały jakiś czas ale po kilku praniach było ok :)

I jeszcze kwestia materiału z jakiego jest kurtka :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-28 12:37 przez MoniakV.

farbowanie kurtki

28 paź 2012 - 12:35:51

ja chciałam sobie przefarbować spodnie rurki z białych na szare...oczywiście kupiłam farbke do malowania ubrań, pani w sklepie mówila że pięknie wyjdzie, ale niestety.....wyszła tragedia ;p i takim oto sposobem nie mam teraz ani białych ani szarych rurek....nadawały się tylko do wyrzucenia :p

farbowanie kurtki

28 paź 2012 - 12:40:22

tzn ja juz kiedys farbowalam np jeansy czy swetry ale to na czarno i gotowalam je w takim duzym garnku i zawsze mi super wychodzilo tylko ze te ubrania nie byly tak duze jak kurtka no a kurtka to raczej do garnka mi sie nie zmiesci :/

farbowanie kurtki

28 paź 2012 - 12:42:55

Cytat
Ne_rix
tzn ja juz kiedys farbowalam np jeansy czy swetry ale to na czarno i gotowalam je w takim duzym garnku i zawsze mi super wychodzilo tylko ze te ubrania nie byly tak duze jak kurtka no a kurtka to raczej do garnka mi sie nie zmiesci :/

No to tak jak napisałam, pralka frania :)
Może masz jakiś dostęp do takiej.

farbowanie kurtki

28 paź 2012 - 12:44:29

no wlasnie nie bardzo ale slyszlalam ze niktorzy farbuja w automacie tylko ze obawiam sie ze po tym nie bede mogla zrobic bialego prania bo ten barwnik moze na dluzej tam zostac?:P

farbowanie kurtki

28 paź 2012 - 12:45:48

polecam farbę simplicol :)

farbowanie kurtki

28 paź 2012 - 12:52:18

Barwniki do spodni kupowałam w pasmanterii u mnie w mieście ale nie wiem czy to te same ;)
Proszę o pomoc: http://szafiarenka.pl/8/6272549/doradzcie.html

farbowanie kurtki

28 paź 2012 - 12:53:49

Obawiam się że przy tak dużej rzeczy jak kurtka nic z tego nie będzie. Zwłaszcza, że z reguły kurtki mają albo podszewkę albo materiał z dodatkiem poliestru - nie da rady takiego czegoś ufarbować. Myślę, że to będzie tylko zbędny wysiłek i żadnego efektu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zafarbować uggi