Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

Zapalenie pęcherza

12 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.775
Ostrzeżenia: 1/5

niby skórzane spodnie HM

27 mar 2012 - 15:14:24

zareklamuj

niby skórzane spodnie HM

27 mar 2012 - 15:17:11

Dziewczyny dobrze radzą- reklamuj!

To jest kolejny dowód na to, że jak skóra, to tylko naturalna!Moja skórzana spódnica przeszła wiele, pewnie drugie tyle u poprzedniej właścicielki, a wystarczy ją zapastować i jest jak nowa!Portki mego Lubego mają 10 (jak nie więcej) lat i trzeba im tylko podszewkę wymienić.

niby skórzane spodnie HM

27 mar 2012 - 15:18:43

a ja mam "skórzane" spodnie z hm bardzo podobne do twoich i dobrze sie nosi, nic sie z nimi nie dzieje ;) a tobie radze przeszyc to łatą, kawałkiem jakiegos czarnego materialu od strony spodniej tak zeby nie bylo jej widac ;) sama mam w innych spodniach jeansowych w podobnym miejscu dziure przeszywana kawalkiem materialu, nie jest to jakies trwale ale na pewno jeszcze je ubierzesz:)))pozdrawiam

niby skórzane spodnie HM

27 mar 2012 - 15:24:18

Spróbuj zareklamować.
Ja sczerze powiedziawszy wole kupić w lumpeksie skórzane ( oczywiście ze skury naturalnej!) spodnie za 50 zł niż takie "eko" za tyle kasy. Jak widze przy takich spodniach jakie to jest cienkie od razu wybijam z głowy pomysł kupienia spodni skóropodobnych. Ale nie tracę nadzieji bo owych dobrych jescze nie znalazłam. Albo są maciupkie w pasie, ntak na 60 cm albo się w owych topię. Co nie zmienia fakty( jak już ktoś wyżej napisał), że jak skóra to tylko naturalna;) Noo, jescze kurtki czy torebki skópodobne są do przeżycia bo przecież nie "trzesz" nimi o większość rzeczy tak jak to wyglada w przypadku "portek";)

niby skórzane spodnie HM

27 mar 2012 - 15:27:37

Cytat
keyy
Oddaj do reklamacji. A jak nie to może faktycznie coś szewc na to poradzi?

niby skórzane spodnie HM

27 mar 2012 - 16:19:40

nie mogę ich zareklamować.
Poślizgnęłam się i zobiłam w nich prawie szpagat, stąd w ten sposób mi pękły. Dzięki za rady :)

niby skórzane spodnie HM

27 mar 2012 - 22:34:36

Reklamacja, przyjmą bez problemu :) bardzo wiele osób je reklamowało. Od razu bedziesz mogła wybrac coś innego w zamian :)

niby skórzane spodnie HM

27 mar 2012 - 22:38:33

Ja mam takie brązowe i po 3 razach pękły mi na kolanie!!!!!!!! :/ Same z siebie, idealnie równa kreska wzdłuż kolana. Dałam do krawcowej i zrobiła mi poziome przeszycie, tak samo na drugim kolanie, więc wygląda to jakby tak było od zawsze.

Ale nie powiem, wkurzyłam się 129zł i takie coś? Szkoda było kasy. osobiście - nie polecam.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-27 22:40 przez dariateress.

niby skórzane spodnie HM

28 mar 2012 - 18:09:56

Ja właśnie tak samo zrobiłam, bo najpierw poszły kolana. Stąd te przeszycia i dlatego nie mogę teraz ich zareklamować.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zwężyć rękawy płaszcza ?