Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

57 minut temu

elektryka sklep

godzinę temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.775
Ostrzeżenia: 1/5

niby skórzane spodnie HM

27 mar 2012 - 15:14:24

zareklamuj

niby skórzane spodnie HM

27 mar 2012 - 15:17:11

Dziewczyny dobrze radzą- reklamuj!

To jest kolejny dowód na to, że jak skóra, to tylko naturalna!Moja skórzana spódnica przeszła wiele, pewnie drugie tyle u poprzedniej właścicielki, a wystarczy ją zapastować i jest jak nowa!Portki mego Lubego mają 10 (jak nie więcej) lat i trzeba im tylko podszewkę wymienić.

niby skórzane spodnie HM

27 mar 2012 - 15:18:43

a ja mam "skórzane" spodnie z hm bardzo podobne do twoich i dobrze sie nosi, nic sie z nimi nie dzieje ;) a tobie radze przeszyc to łatą, kawałkiem jakiegos czarnego materialu od strony spodniej tak zeby nie bylo jej widac ;) sama mam w innych spodniach jeansowych w podobnym miejscu dziure przeszywana kawalkiem materialu, nie jest to jakies trwale ale na pewno jeszcze je ubierzesz:)))pozdrawiam

niby skórzane spodnie HM

27 mar 2012 - 15:24:18

Spróbuj zareklamować.
Ja sczerze powiedziawszy wole kupić w lumpeksie skórzane ( oczywiście ze skury naturalnej!) spodnie za 50 zł niż takie "eko" za tyle kasy. Jak widze przy takich spodniach jakie to jest cienkie od razu wybijam z głowy pomysł kupienia spodni skóropodobnych. Ale nie tracę nadzieji bo owych dobrych jescze nie znalazłam. Albo są maciupkie w pasie, ntak na 60 cm albo się w owych topię. Co nie zmienia fakty( jak już ktoś wyżej napisał), że jak skóra to tylko naturalna;) Noo, jescze kurtki czy torebki skópodobne są do przeżycia bo przecież nie "trzesz" nimi o większość rzeczy tak jak to wyglada w przypadku "portek";)

niby skórzane spodnie HM

27 mar 2012 - 15:27:37

Cytat
keyy
Oddaj do reklamacji. A jak nie to może faktycznie coś szewc na to poradzi?

niby skórzane spodnie HM

27 mar 2012 - 16:19:40

nie mogę ich zareklamować.
Poślizgnęłam się i zobiłam w nich prawie szpagat, stąd w ten sposób mi pękły. Dzięki za rady :)

niby skórzane spodnie HM

27 mar 2012 - 22:34:36

Reklamacja, przyjmą bez problemu :) bardzo wiele osób je reklamowało. Od razu bedziesz mogła wybrac coś innego w zamian :)

niby skórzane spodnie HM

27 mar 2012 - 22:38:33

Ja mam takie brązowe i po 3 razach pękły mi na kolanie!!!!!!!! :/ Same z siebie, idealnie równa kreska wzdłuż kolana. Dałam do krawcowej i zrobiła mi poziome przeszycie, tak samo na drugim kolanie, więc wygląda to jakby tak było od zawsze.

Ale nie powiem, wkurzyłam się 129zł i takie coś? Szkoda było kasy. osobiście - nie polecam.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-27 22:40 przez dariateress.

niby skórzane spodnie HM

28 mar 2012 - 18:09:56

Ja właśnie tak samo zrobiłam, bo najpierw poszły kolana. Stąd te przeszycia i dlatego nie mogę teraz ich zareklamować.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zwężyć rękawy płaszcza ?