Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej:) chciałam kupić sobie sukienkę w kolorze ecru z falbanami. nosze rozmiar s/m. Znalazłam tanią ale za duża. Czy opłaca sie przerabiać u krawcowej? taki fason w ogole da się przerobić ? i orientujecie sie jake sa ceny przeróbek? w moim rozmiarze są inne ale w granicach 100zl i zastanawiam sie czy nie opłacałoby mi się przerobić jej.



A ja mam odwrotny problem. Muszę coś zrobić, żeby sukienkę poszerzyć :] albo schudnąć sporo... :(

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 2/5

mi ostatnio za zwężenie koszuli, wraz z rękawami zażyczyła sobie 8 zł. Sukienka w granicach 20 -25zł, więc myslę że się opłaca. ;)

niezweryfikowana
Posty: 552
Ostrzeżenia: 3/5

osz kurcze nie wiem czy będzie się to dało zwęzić tak by nie straciło fasonu. ciężka sprawa... no i myślę że jak już coś to byłoby z tym sporo roboty i krawcowa weźmie za to niemało;/

pokazywałaś krawcowej tą sukienkę? jeśli jest dobra powinna sobie poradzić bo sukienka jest świetna :)

no własnie obawiam się o cenę jaką sobie zażyczy. chyba że pójdę do nie ze zdjęciem tej sukienki i zapytam ile by chciała, jesli nie dużo to wtedy ją kupie :D

Cytat
kerol_ejna
pokazywałaś krawcowej tą sukienkę? jeśli jest dobra powinna sobie poradzić bo sukienka jest świetna :)

nie , dzisiaj dopiero zalożyłam tu konto i znalazłam ta sukienkę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-20 23:03 przez nowaewaa.

to może najpierw skonsultuj się z krawcową :)

chyba tak zrobię :) a ogólnie sukienka? ładna ?

Wiesz wydaje mi się że cena przeróbki zależeć będzie od tego jak jest uszyta sukienka, a krawcowa raczej po zdjęciu nie wyceni swojej pracy.

Cytat
dagoos86
A ja mam odwrotny problem. Muszę coś zrobić, żeby sukienkę poszerzyć :] albo schudnąć sporo... :(

oo ja mam o samo ze spodniami, ale już 1 kg mniej jeszcze ze 20 i się zmieszczę :D
Cytat
czerwona_mona
mi ostatnio za zwężenie koszuli, wraz z rękawami zażyczyła sobie 8 zł. Sukienka w granicach 20 -25zł, więc myslę że się opłaca. ;)

to chyba mieszkasz w mieście o nazwie Raj ja chciałam ostatnio przyszyć ramiączko od sukienki i trzeba było do tego maszyny żeby szew był równy itp taka praca na 5 min a krawcowa zażyczyła sobie 40 zł!! Więc wysłałam sukienkę do babuni krawcowej paczką za co zapłaciłam 10zł a dostałam naprawioną sukienkę plus pełno prezentów od babusi :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-20 23:12 przez coco-moko.

Cytat
henrykos
Wiesz wydaje mi się że cena przeróbki zależeć będzie od tego jak jest uszyta sukienka, a krawcowa raczej po zdjęciu nie wyceni swojej pracy.

pewnie masz racje, ale ja nie mam pojecia nawet w jakich granicach mam sie spodziewac ceny. czy 20 zl czy np 80zł. wiec moze tak mniej wiecej mi chociaz powie :) zeby sie nie okazało pozniej że cena przeróbki wyjdzie mnie tyle co nowa sukienka w sklepie

nie wiem czy da się przerobić ale co Ci szkodzi zapytać krawcowej? Jeśli chodzi o cenę to ja płacę zawsze około 20zł za zwężanie :)

ja dziś za zwężenie szortów zapłaciłam 10 zł, myślę że taka sukienka to w granicach 20-30 zł

jak 20-30 zl to by sie opłacało :) znalazłam podobne w moim rozmiarze ale za 100- 150zl

ja bym wszyla glebiej ta strone bez ramienia i po tem odciela nadmiar materialu w srodku

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czarne szpilki - przerobić?