Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dobry krawiec WROCŁAW ?? help ! :)

09 lut 2012 - 21:35:42

hej hej,
mam w głowie spodnie marzeń i właśnie dziś uznałam,że przecież można je po prostu uszyć ( mam podobne w "poszukiwanych" w swojej szafie). w każdym razie poleci ktoś krawca/krawcową z Wro? help ! :)
nikt się nie orientuje ??



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-11 22:59 przez Miss_Hyde.

dobry krawiec WROCŁAW ?? help ! :)

13 lut 2012 - 10:45:06

ja niestety nie...

dobry krawiec WROCŁAW ?? help ! :)

18 lut 2012 - 21:43:39

szkoda,ale dzięki :)ktoś tak?

dobry krawiec WROCŁAW ?? help ! :)

15 mar 2012 - 14:14:24

A ja znam :)
Mogę Ci polecić krawcową która podejmie się nawet najbardziej szalonej rzeczy ;P Pani Beata ma pracownie krawiecką obok legnickiej, łatwiej wyszukać w internecie pod Pracownia Avanti.
Mam nadzieje że pomoże ;)
Pozdrawiam

dobry krawiec WROCŁAW ?? help ! :)

20 mar 2012 - 19:19:31

o kurcze,dzięki,przestałam zaglądać do wątku,straciłam nadzieje,że ktos odpowie :)

dobry krawiec WROCŁAW ?? help ! :)

21 mar 2012 - 11:12:32

Na Kłodnickiej koło tego gimnazjum, są takie zielone niskie "domki". Tam też jest dobra krawcowa :) Tzn. dawałam do niej spodnie do skrócenia i zwężenia, zrobiła to bardzo ładnie, dokładnie i przede wszystkim tanio :)

dobry krawiec WROCŁAW ?? help ! :)

31 mar 2012 - 23:54:47

oooo... Kłodnicka ! ja mieszkam bliziutko :D coraz lepiej :p dzięki dzięki :)

dobry krawiec WROCŁAW ?? help ! :)

20 cze 2019 - 18:29:42

Ja trochę w innym temacie, ale nie znalazłam odpowiedniego wątku. Szukam krawcowej, która skróci mi jeansy tak żeby zostawić to oryginalne wytarcie na dole. Chcę te spodnie później wywijać, więc nie może być niczego pod spodem. Kiedyś krawcowa mi tak skróciła i zostawiła zapas pod spodem, a ja tak nie chcę. Może któraś z Was poleci jakiegoś krawca we Wro, który mi tak skróci spodnie?

dobry krawiec WROCŁAW ?? help ! :)

20 sty 2020 - 15:04:10

Na prawdę warto mieć zaufanego krawca lub krawcową. To co wychodzi zw szwalni i jest dostępne w sieciówkach to masakra. Szkoda że ten zawód jest coraz rzadziej wykonywany.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moja "przeróbka"