Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

sklep detailingowy

23 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak czyscic Timberlandy

19 gru 2011 - 20:52:35

czesc,
chcialabym przywrocic moim Timberlandom dawny (a przynajmniej zblizony do dawnego) wyglad :P Moj problem polega na tym, ze nie wiem jak sie zabrac do czyszczenia ich. Jakich srodkow uzyc/ uzyc wody z mydlem, plynem/ uzyc szczoteczki, szmatki ... ? Nie chce ich zniszczyc wiec bardzo prosze o rade.
Z gory dzieki

Jak czyscic Timberlandy

19 gru 2011 - 20:54:46

Też się chętnie dowiem, bo czyszczę je delikatnie szmatką z szarym mydłem.

Jak czyscic Timberlandy

19 gru 2011 - 20:56:10

Mój chłopak też ma z tym problem.

Jak czyscic Timberlandy

19 gru 2011 - 21:02:23

jak się na początku dobrze nie zaimpregnowało to teraz będzie ciężko je wyczyścic, ja swoje tez trochę zniszczyłam :( już nigdy nie będą wyglądac jak nowe :(

Jak czyscic Timberlandy

19 gru 2011 - 21:32:20

kurde, no to moj problem dalej nie rozwiazany :P niestety nie wiem jak bylo z ich poczatkamy bo powiedzmy, ze odziedziczylam je po kims :P
moze sprobuje szarym mydlem. Czy uzycie do tego np starej szczoteczki do zebow moze je zniszczyc ? w gre wchodzi tylko szmatka ?

Jak czyscic Timberlandy

19 gru 2011 - 21:37:29

Ja osobiście bardzo dbam o każde buty, po każdym przyjściu do domu zawsze pierwsze co lecę do łazienki i czyszczę, skórzane - lakierowane smaruje kremem nawilżającym. Ale wiadomo, że zawsze coś się ubrudzi:/ Timby 'myję' lekko zwilżoną szmatką z dodatkiem szarego mydła. Staram się nie zmoczyć ich za bardzo, ale i tak to nie jest to...:( Nigdy ich nie impregnowałam.

Jak czyscic Timberlandy

07 gru 2012 - 17:45:29

odświeżam wątek i pytam : co jest potrzebne do czyszczenia timberlandów? w sumie odkupiłam je na allegro w świetnym stanie i nie wiem czy są zaimpregnowane,ale chyba nie, bo gdy wyszłam w nich raz na śnieg to powstały takie zacieki trochę. więc raz,że muszę je wyczyścić,a dwa to zaimpregnować - czym najlepiej pytam o cczyszczenie i gdzie to mogę kupić w miarę rozsądnych cenach? jakaś szczoteczka do nubuku/zamszu + preparat do mycia tego typu obuwia ??

Jak czyscic Timberlandy

02 gru 2017 - 16:54:02

Idzie Zima, więc temat wraca ponownie. Tutaj macie ciekawy poradnik wraz z środkami do pielęgnacji: jak czyścić timberlandy

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Jak czyscic Timberlandy

16 lut 2018 - 13:00:30

ja mam takie z nubuku i strasznie mi pozachodziły mimo czestego mycia i dbania o nie.. rozczarowałam się nimi bardzo ;(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szorty DIY