Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Sklep internetowy

29 minut temu

Biznes

33 minut temu

tabernakula sklep

52 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

małe maszyny do szycia

28 sie 2011 - 20:36:06

na czym dokonbujecie swoich przerobek?
co sądzicie o malych maszynach w granicach 70-80 zł?
albo o czyms takim:


sory, nie wiedziałam gdzie to umiescic
<moderacja>Wstawiamy zdjęcia zamiast linków do Allegro!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-23 16:38 przez moderator.

małe maszyny do szycia

28 sie 2011 - 20:41:03

daj sobie spokój to złom juz lepiej poszukaj w komisach starego lucznika

małe maszyny do szycia

23 wrz 2011 - 12:41:30

proponujem zwyka bo reczne bez nadziejne łucznik to dobre maszyny mam juz swoja 10 lat i dalej szyje warto dolozyc 200zł maszyniy sa nie droge a reczna to na pare miesiecy nawet dzinsu nie przeszyje

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

małe maszyny do szycia

20 cze 2022 - 10:57:27

Ja korzystam z maszyny janome - polecam wszystkim - jest niezastąpiona!!



______________________
https://www.pilicka.net.pl/przemysl-4-0/

małe maszyny do szycia

23 sie 2022 - 11:54:18

Hej, jak się masz dzisiaj?

mam na imię Anna Aleksandrowicz, oglądałem Twój profil i znalazłem w Tobie coś bardzo interesującego, napisz na mój e-mail ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)) . Mam z tobą coś do omówienia.
Mam nadzieję, że usłyszę od ciebie.
Dziękuję
Ania

małe maszyny do szycia

28 gru 2022 - 14:14:11

Istnieje kilka korzyści z używania małych maszyn do szycia:

Poręczność: Małe maszyny do szycia są zazwyczaj bardziej poręczne niż większe, co ułatwia ich przenoszenie w razie podróży lub przeprowadzki.

Łatwość użytkowania: Małe maszyny do szycia zazwyczaj są łatwiejsze w obsłudze niż większe, co sprawia, że są dobrym wyborem dla początkujących lub osób, które dopiero zaczynają przygodę z szyciem.

Dostępność cenowa: Małe maszyny do szycia są zazwyczaj tańsze niż większe, co sprawia, że są dobrym wyborem dla osób, które chcą zaoszczędzić pieniądze.

Oszczędność miejsca: Małe maszyny do szycia zajmują mniej miejsca niż większe, co jest korzystne dla osób, które mają ograniczoną przestrzeń w domu lub miejscu pracy.

Wszechstronność: Wiele małych maszyn do szycia jest przeznaczonych do użytku na różnych tkaninach i może obsługiwać szeroką gamę projektów szyciowych, od podstawowych napraw po bardziej złożone projekty.

Ogólnie rzecz biorąc, małe maszyny do szycia są wygodnym i praktycznym wyborem dla osób, które szukają kompaktowej, łatwej w obsłudze maszyny, która jest w stanie poradzić sobie z różnymi zadaniami szyciowymi.


________________________
https://otomedi.pl

małe maszyny do szycia

02 lut 2023 - 12:14:11

A czy cos takiego się sprawdzi? https://falcongarden.pl/sklep/maszyna-do-szycia-mini-przenosna-led-akcesoria/ jeszcze nie wiem czy szycie mi sie spodoba, a nie chce na start wydawać dużych pieniędzy na maszynę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kto ma karmelową eko skórke kupie