Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tak jak w pytaniu . Mam dużo takich zwykłych T- Shirtów jak tu : http://images.okazje.info.pl/p/odziez-i-obuwie/3928/t-shirt-damski-stedman-classic-czarny.jpg
Bardzo mnie to irytuje bo mama nie chce kupić mi jakiś kolorowych ubrań , oczywiście myśli , że mam kolorowe , mam tylko 3 kolorowe bluzki . Nie wiem jak przerobić te koszulki tak , żeby były modne i , żeby mi się podobały !

Naszyj jakieś koraliki, zrób inny dekolt.

Najprościej kupić wprasowankę w pasmanterii :)

podoszywac cekiny, wprasowac dżety, zmienic dekolt, skrócic rekawki, zrobi kokardke i doczepic, doczepic broszkę, doszyc łancuszki, doszyc zameczek ;] troche inspiracji mozesz u mnie w szafie znalezc :)

Namaluj coś farbami :D

Można zrobić bardzo dużo. Najprościej będzie coś doczepić np. kwiat albo broszkę.

Ja kupiłam sobie zwykły szary t shirt w sh za jakieś 2 zł, obcięłam dekolt, żeby był inny, podcięłam rękawki i podwinęłam i teraz mam zupełnie inną, fajną koszulkę.

ja na plecach zrobilabym z takich swiecidelek srebrnych wzor flagi anglii

Suwak wszyć można jeszcze jakiś kolorowy

naszyj guziki np. żeby układały się w serce :)

w pasmanterii jest wiele fajnych rzeczy, marynarskie guziczki, fajne kokardki itp kup za grosze i naszywaj ;)

Dobrze, że natrafiłam na ten wątek, też zaczerpnę inspirację i przerobię swój zwykły szary T-shirt : ))

Przykład 1. wszyć zamki w rękawy kolorowe, lub porobić dziurki i sznurówki przeplatać jak u butów takie rażące (neony są w końcu modne)
2. Na sh znaleźć coś w stylu panterki i na przodzie krzyż zrobić modny motyw
3. Powycinać dziury na plecach, lub wszyć zamek

http://www.joemonster.org/filmy/28363/Mistrz_ulicznego_ciecia_t_shirtow
ciekawy filmik

i kilka zdjęć do zainspirowania :)



farbki akrylowe + pędzel . możesz namalować rysunek, napis, co tylko chcesz.

ja się nie znam, ale chętnie się dowiem, dziewczyny mają tu wiele pomysłów:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moje pierwsze przeróbki