Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

58 minut temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co z tą kiecką?

21 cze 2011 - 16:51:52

Witam!
Potrzebuję rady. Otóż mam sobie taką sukienkę, kolor w rzeczywistości jest o wiele żywszy i fajniejszy (jednak mój aparat uważa inaczej). Mam ją wystawioną na sprzedaż/wymianę, jednak nie mam pojęcia czy dobrze zrobiłam. To co mi się w niej nie podoba to krój. Jak myślicie, może uda się ją jakoś doprowadzić do użytku?
Oczywiście ta kokardka to jest pasek, który jakoś niekoniecznie mi tutaj pasuje.
Myślałam nad zwężeniem dołu.
Z góry dziękuję za rady:)

Co z tą kiecką?

21 cze 2011 - 16:53:14

niestety nie ma zdjęcia

Co z tą kiecką?

21 cze 2011 - 16:53:45

a zdjęcia wrzucisz?

Co z tą kiecką?

21 cze 2011 - 16:54:33

ja bym sprzedała na Twoim miejscu..

Co z tą kiecką?

21 cze 2011 - 16:55:58

sprzedaj nie wyglądasz w niej dobrze.

Co z tą kiecką?

21 cze 2011 - 16:56:04

a ja bym zwęziła żeby byłą bardziej dopasowana:)

Co z tą kiecką?

21 cze 2011 - 16:56:25

Skróć i zrób z niej bombkę :]

Co z tą kiecką?

21 cze 2011 - 16:58:28

skróć ja i będzie ok

Co z tą kiecką?

21 cze 2011 - 17:00:41

Może skrócić i zrobić tulipan? Mi pasek też nie pasuje.. nie idzie go ściągnąć/odszyć?
:)

Co z tą kiecką?

21 cze 2011 - 17:03:16

Cytat
ElisaPaladin
Może skrócić i zrobić tulipan? Mi pasek też nie pasuje.. nie idzie go ściągnąć/odszyć?
:)
no właśnie chyba zaraz wezmę maszynę i pokombinuję:)
Pasek można normalnie zdjąć. Sprzedaję z paskiem, dlatego on się tutaj znalazł.

Co z tą kiecką?

21 cze 2011 - 17:04:56

teraz nie wyglądasz w niej korzystnie, aczkolwiek jeśli ją skrócisz do długości prawie mini, wszysjesz luźną gumkę dołem (tak zeby nie była zbyt bardzo ściągnięta), to zrobi się ładna bombka :) Wtedy sukienka nabierze efektu. Wstw foto jak coś z nią zrobisz i napisz koniecznie na pv :))

Co z tą kiecką?

21 cze 2011 - 17:06:13

zmień pasek na jakiś kontrastujący z tym zielonym/turkusowym?? i powinno być ok. :)

Co z tą kiecką?

21 cze 2011 - 17:09:27

skrocic

Co z tą kiecką?

21 cze 2011 - 17:50:02

Dzięki raz jeszcze za rady:) Jak coś z niej zrobię to dam znać!
Buziaki:*

Co z tą kiecką?

21 cze 2011 - 17:58:53

Zdejmij pasek.
Za mało? Skróć i zrób bombkę zwyczajnie gumką (wszywając ją na dole).
Wciąż źle? Dodaj prosty czarny pasek na gumie. Ale w talii!
Albo: kup długi zamek, srebrny/złoty, fajnie z czarnym materiałem, sukienkę połóż na stole, uformuj jakby dwie plisy (moją być po skosie) robiąc kontrafałdę i połącz ją tym zamkiem (wszyj w plisy), tak, żeby rozpięty nie zmieniał sukienki a zapięty zwężał - kontrast i pionowa linia dodadzą szału i wysmuklą, pozostawienie rozpiętego u góry podkreśli Twoje fajne cycki, dopasowanie uwydatni figurę. To nie jest trudne technicznie, tym bardziej, że teraz w modzie jest nie tyle co wszycie a "naszycie" zamka, ale może być ciężko z dopasowaniem do sylwetki, łatwiej wychodzi z bluzkami.
Ale jak dla mnie starczy wyrzucić pasek, cycki są odpowiednio podkreślone a jego brak Cię wydłuży optycznie i będzie letnio, ok. Jesteś szczupła, nie musisz na siłę tworzyć talii, szczególnie takim paskiem i w tym miejscu.
Podobają mi się pomysły z bombką, ale wtedy koniecznie musisz przenieść talię niżej i dodać jakoś kontrastu kolorem paska, czarny, pomarańcz... Ale matowy i prosty! Przy bombce będziesz miała i marszczenia u góry i na dole - starczy tego dobrego.
Pozdrawiam!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WEJDZIE I DORADZCIE :* MOJE POMYSŁY NA PRZEROBKI