Obecnie rozmawiamy o:

Klimatyzacja w bloku

gorący temat

Nietypowa uroda

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 13:22

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 3.024
Ostrzeżenia: 1/5

szorty przeróbka h/n?

19 cze 2011 - 21:27:49

Nie wiem co wy macie za manie przerabianie długich spodni na krótkie;p przecież to widać ja nie wiem ;| not

szorty przeróbka h/n?

19 cze 2011 - 21:32:12

widac nie widać...niektore są zrobione tak ze nie widać ;) moze włsny styl ;)

zweryfikowana
Posty: 649
Ostrzeżenia: 2/5

szorty przeróbka h/n?

19 cze 2011 - 21:35:38

Cytat
Nasia_1989
Nie wiem co wy macie za manie przerabianie długich spodni na krótkie;p przecież to widać ja nie wiem ;| not

nie nazwalabym tego mania, ale jak np ma sie stare 'dzwony' a pasuja w pasie, to mozna je przerobic, ja swoje czarne szorty zrobilam kilka dni temu ze spodni, ktore kupilam ze 2 lata temu proste byly, ale mama je mi skrocila i byly za krotkie, poza tym wszystko sie do nich czepialo wiec lepiej je spozxytkuje jako krotkie spodenki :) pewnie wiekszosc dziewczyn ktore przerabia spodnie dlugie na szorty maja podobne historie;)

szorty przeróbka h/n?

19 cze 2011 - 21:37:03

Cytat
Ewelinciaa1989
Cytat
Nasia_1989
Nie wiem co wy macie za manie przerabianie długich spodni na krótkie;p przecież to widać ja nie wiem ;| not

nie nazwalabym tego mania, ale jak np ma sie stare 'dzwony' a pasuja w pasie, to mozna je przerobic, ja swoje czarne szorty zrobilam kilka dni temu ze spodni, ktore kupilam ze 2 lata temu proste byly, ale mama je mi skrocila i byly za krotkie, poza tym wszystko sie do nich czepialo wiec lepiej je spozxytkuje jako krotkie spodenki :) pewnie wiekszosc dziewczyn ktore przerabia spodnie dlugie na szorty maja podobne historie;)


otoz to! ja kupilam w SH fajne jenasy ze wstawkami z e skajki ale byly przykrotkie wiec je uciachałam i teraz mają male elementy czarnej skajki wyglądają super

zweryfikowana
Posty: 2.111
Ostrzeżenia: 1/5

szorty przeróbka h/n?

19 cze 2011 - 21:38:16

fajne:) i wcale nie za krótkie:) na lato idealne!

szorty przeróbka h/n?

20 cze 2011 - 13:19:29


super leżą na tyłku, ale te kieszenie wystające to masakra jakaś jest, i ładniej by wyglądały, gdyby jednak były podszyte...

szorty przeróbka h/n?

20 cze 2011 - 13:22:06

jeansowe majtki:D za krótkie

szorty przeróbka h/n?

20 cze 2011 - 13:23:42

ja też mam sporo par spodni przerobionych w podobny sposób, tylko nie wystają mi kieszenie, ale także bez podszywania ;)

szorty przeróbka h/n?

20 cze 2011 - 13:24:04

wyciągnięte kieszonki są bardzo modne i według mnie wyglądają fajnie, ale spodnie powinny być ucięte bardziej na ukos, a są ucięte prosto, co sprawia, że nie wygladają za korzystnie, a że już są mega mega mega krótkie, więc nic więcej z tym nie zrobisz ;<

szorty przeróbka h/n?

20 cze 2011 - 13:24:42

Jak dla mnie trochę za krótkie,przecież zaraz pupa Ci wyjdzie na wierzch :)
I te kieszenie,masakra jakaś :D

szorty przeróbka h/n?

20 cze 2011 - 13:26:14

nie podobaja mi sie

szorty przeróbka h/n?

20 cze 2011 - 13:26:35

Jeśli chcesz postrzępione spodenki- zrób je tak, by nie było widać, że są ucięte ;). wystarczy igła i wyciągasz pojedyncze nitki, aż do zamierzonego efektu (trochę to trwa, ale wygląda o niebo lepiej niż takie ciachnięte ;))

szorty przeróbka h/n?

20 cze 2011 - 13:26:55

przeróbka...kiepska

szorty przeróbka h/n?

20 cze 2011 - 13:27:05

Się uczepiły kieszeni. Ja tak zawsze chodziłam, czy modne czy nie. Za krótkie - kwestia osoby. Dla mnie w sam raz, ja takie noszę i zapewniam, ani kawałek pośladka mi nie wychodzi, nic. Jak przeczytałam przeróbka, to myślałam, że jakoś zaszalałaś, ale je po prostu obcięłaś - jest ok.

niezweryfikowana
Posty: 1.832
Ostrzeżenia: 1/5

szorty przeróbka h/n?

20 cze 2011 - 17:29:16

nie pasują w tych jasnych wystające kieszenie..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koszulki handmade