Obecnie rozmawiamy o:

Druk ścienny

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 1/5

POMOZCIE:)

19 cze 2011 - 19:14:47

Jakis czas temu wystawilam te sukienke na sprzedaz. Genralnie bardzo mi sie ona poodoba ale widze ze jej nie nosze. Zabralam ja ze soba zagranice i jutro jeden znajomy wraca do POlski i nie wiem czy maja zabrac (czyli: nie wiem czy ja sprzedac); czy moze zostawic dla siebie ale przerobicna spodniczke?? co myslicie?



POMOZCIE:)

19 cze 2011 - 19:19:49

wg mnie jest okropna, ale jesli tobie sie podoba to sobie zostaw.. - generalnie irytuja mnie tego typu dylematy - przeciez niezdecydujemy za Ciebie.. i co Cie obchodzi zdanie obcych ludzi.. to tobie ma sie podobac i ty sie masz w tym dobrze czuć

zweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 1/5

POMOZCIE:)

19 cze 2011 - 19:23:18

Cytat
x3majeczka
wg mnie jest okropna, ale jesli tobie sie podoba to sobie zostaw.. - generalnie irytuja mnie tego typu dylematy - przeciez niezdecydujemy za Ciebie.. i co Cie obchodzi zdanie obcych ludzi.. to tobie ma sie podobac i ty sie masz w tym dobrze czuć

a mnie irytuja takie malkontentki jak Ty. Nie wiem czy wiesz jaka jest idea forum. Otoz ludzie wymieniaja sie opiniami na dany temat. I to wlasnie w tym celu zadalam moje pytanie - zeby uslyszec zdanie innych. I to wlasnie znaczy ze w tej kwestii opinia innych mnie interesuje.

POMOZCIE:)

19 cze 2011 - 19:26:57

A ja nie rozumiem czegos takiego, ze cos sie bardzo podoba, a nie nosi sie tego...

zweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 1/5

POMOZCIE:)

19 cze 2011 - 19:28:44

bo glownie ubieram sie w czarnym i w bezu, dlatego mimo ze sukienka mi sie podoba mam wrazenie ze nie pasuje mi do twarzy. Ale generalnie odpowiektos a moje pytanie?

POMOZCIE:)

19 cze 2011 - 19:31:28

No to mi sie nie podoba, material taki scierkowaty. Wyglada jak bluzka, a nie sukienka. Chyba, ze bardzo krotka jest. Spodnica tez nie bylaby fajniejsza, bo ta kratka taka nijaka. Ja bym sprzedala jakby chetny byl.

POMOZCIE:)

19 cze 2011 - 21:07:58

Moim zdaniem sprzedaj.. Mi się nie podoba :)

niezweryfikowana
Posty: 1.832
Ostrzeżenia: 1/5

POMOZCIE:)

20 cze 2011 - 12:42:25

ładny wzór ma, oddaj do krawcowej nich ją jakoś przerobi ;D

POMOZCIE:)

20 cze 2011 - 21:37:39

Sprzedać!

POMOZCIE:)

23 cze 2011 - 13:45:45

zrob z niej bluzke i zaloz do szortow, i slomianego kapelusza ;)

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

POMOZCIE:)

23 cze 2011 - 13:54:24

A moim zdaniem ileż można chodzić tylko w kwiatach, różowych żabotach itp. Ta krateczka jest delikatna i w fajnym zestawieniu kolorów. Osobiście nie lubię kratki, ale plus jakiś drobny dodatek myślę, że może fajnie się prezentować :) jeśli się żle czujesz wymień sie z kimś - nie szukaj na siłę chętnych na kupno - przyjdzie taki dzień, że się z nią przeprosisz - a skoro się wahasz hasz zostaw sobie ją - jest ciekawa i orginalna :)

POMOZCIE:)

23 cze 2011 - 13:55:34

mi się bardzo podoba ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szorty przeróbka h/n?