Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

PRASOWANKI

02 mar 2011 - 14:58:04

Moi chłopcy robią sami projekty prasowanek .jakies takie motywy z ulubionych gier. W fabryce kopii chłopak im to drukuje na specjalnym papierze za 6 zł. Kupuję im zwykłe t-shirty w Tesco i sobie prasują. Fajnie to wygląda.Nie wiem jak z praniem w pralce,więc piore ręcznie, bo cholera wie,czy nie odfrunie....

PRASOWANKI

02 mar 2011 - 15:00:18

też oglądałam ten odcinek:) i też chcę tak ozdabiać swoje ciuchy:)

PRASOWANKI

27 kwi 2011 - 16:59:31

a ja mam pytanie tak trochę z innej strony


prasowanka, naszywka jest chyba jak najbardziej zgodna z tematyką serwisu?

PRASOWANKI

11 sty 2012 - 14:49:17

Witajcie

Jeśli ktoś jest zainteresowany aplikacjami do naprasowania(termoaplikacje, naprasowanki) bądz naszywkami, aplikacjami to zapraszam do kontaktu tel:698678558.
Ułamek oferty można obejrzeć na allegro szukając mnie pod siwaola badz adresem mojej aukcji
http://allegro.pl/aplikacje-naprasowanki-termoaplikacje-kolory-21-i2050609140.html
i tam kliknac na wszystkie przedmioty.Wkrotce bedzie istnial sklep internetowy
SPEŁNAIAM INDYWIDUALNE ZAMOWIENIA CO DO WZORU(JEST ICH MNUSTWO)I KOLORÓW JUZ OD 5SZT.ZAPRASZAM

PRASOWANKI

12 sty 2012 - 00:08:54

Ja właśnie zamawiałam wczoraj na allegro,można kupić wspaniałe termoaplikacje i stworzyć cudowne koszulki.
Odrobina wyobraźni,kreatywności i można się świetnie bawić,tworząc coś nowego i niepowtarzalnego.
Zakupiłam także małe różowe satynowe różyczki Itd itp.Można by się długo rozpisywać na ten temat.

PRASOWANKI

12 sty 2012 - 00:15:00

Wpisz FOLEX

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wykrój alladynki bryczesy pumpy harem