Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.135
Ostrzeżenia: 1/5

Koszulki ręcznie malowane

22 lut 2011 - 18:00:22

Dziewczyny co myślicie o takich koszulkach? Ja oczywiście muszę spróbować wszystkiego co wiąże się z paćkaniem się w farbie, więc robię mały "risercz". Byłybyście zainteresowane kupowaniem takich koszulek? Jeśli tak to jakie wzory by Was interesowały? Obliczyłam, że nowa koszulka z takim wzorem kosztowałaby 30-50zł (zależy od koszulki i wzoru), a używana (ale w stanie idealnym oczywiście) 15-30zł. Wklejam zdjęcie pierwszej wymalowanej bluzki. W przyszłości zamierzam się zabrać za ambitniejsze wzory ;) Proszę o jakieś bardziej rozbudowane wypowiedzi niż "wow", "ok", "nie" i "ble" :)



Koszulki ręcznie malowane

22 lut 2011 - 19:24:55

wow ;p jest na prawdę śliczna. ja bym kupiła xD
jak ty to zrobiłaś??

zweryfikowana
Posty: 1.135
Ostrzeżenia: 1/5

Koszulki ręcznie malowane

22 lut 2011 - 19:33:20

najpierw narysowałam wzór na kartonie ( z linijką i cyrklem ;p ), przerysowałam i brzegi malutkim pędzelkiem żeby było równo a wnętrze normalnie pomalowałam :) jak któraś chce to może zamówić (nowe/używane). Mam teraz w planach serduszko panterkowe, w biało-niebieskie pasy z kotwicą i parę rysunków :)

Koszulki ręcznie malowane

22 lut 2011 - 19:35:59

Rozumiem, że to są jakieś akryle do tkanin?

zweryfikowana
Posty: 1.135
Ostrzeżenia: 1/5

Koszulki ręcznie malowane

22 lut 2011 - 19:39:03

tak :) dopiero będę tą prała i jeśli się nie spiszą to będę do tego używała sprawdzonego utrwalacza.

Koszulki ręcznie malowane

22 lut 2011 - 19:48:00

Bardzo estetycznie i dokładnie zrobione. Widać, że się starasz:)
Ja też robię koszulki, ale raczej dla siebie. Gdybym mogła coś doradzić, to polecam malowanie na już upranych koszulkach (bo niektóre ze sklepu mają apreturę, a bez niej farba lepiej łapie), farbami Deco Textil (takie w słoiczkach, na bazie wody; firma sprzedaje nawet metaliki i brokatowe) i utrwalanie żelazkiem.
Powodzenia:)

zweryfikowana
Posty: 1.135
Ostrzeżenia: 1/5

Koszulki ręcznie malowane

22 lut 2011 - 19:51:22

ooo, a gdzie można je kupić? Bo ja moje kupiłam okazyjnie i będę musiała znaleźć sobie "stałego dostawce" ;)

Koszulki ręcznie malowane

22 lut 2011 - 19:56:15

A ja mam małe pytanie nie związane z tematem;)
W jakim programie wycięłaś tak fajnie tło?

Koszulki ręcznie malowane

22 lut 2011 - 19:57:48

Cena jest średnio fajna, ale przynajmniej produkt niezły:)
można kupić na światartysty.pl i sklepplastyczny.pl
Szukałam jakiegoś tańszego źródła, ale nie znalazłam, przynajmniej na necie. A sprawdzałaś u siebie w plastycznych?

zweryfikowana
Posty: 1.135
Ostrzeżenia: 1/5

Koszulki ręcznie malowane

22 lut 2011 - 19:59:45

w photoshopie ;) CS5 ma takie fajne narzędzie, tylko nie pamiętam jak się nazywa x) obok różdżki, że zaznacza obszar o tej samej tonacji. A że koszulka leżała na beżowym tle to ładnie mi się wycięło. :)

Koszulki ręcznie malowane

22 lut 2011 - 20:00:31

ja ogolnie nie lubie malowanych koszulek...ale ta już jest lepsza niż "prace artystki" która tez o tym kiedys zakładała watek i tam nikomu się nie podobało... poszukaj wątku może znajdziesz:)

Koszulki ręcznie malowane

22 lut 2011 - 20:01:41

Wygląda fajnie :) Może bym się skusiła, ale na razie funduszy brak ;)

Koszulki ręcznie malowane

22 lut 2011 - 20:05:51

ta czerwień mi się jakoś gryzie z kolorystyką wzoru...
co do nowych wzorów. nie wiem! może po inspiruj się t-shirtami które z różnych sklepów odzieżowych :p

Koszulki ręcznie malowane

22 lut 2011 - 20:05:54

ta czerwień mi się jakoś gryzie z kolorystyką wzoru...
co do nowych wzorów. nie wiem! może po inspiruj się t-shirtami z różnych sklepów odzieżowych :p

zweryfikowana
Posty: 1.135
Ostrzeżenia: 1/5

Koszulki ręcznie malowane

22 lut 2011 - 20:09:22

właśnie nie chcę mieć takich samych jak w sklepach :p myślałam o takich prostych sercach, albo jakichś śmiesznych nadrukach, np. cała koszulka w małych kolorowych łapkach, a na dole bobas z rączkami umazanym w farbie, albo królik w krowie łatki itp. myślicie, że coś takiego będzie lepsze niż te wszystkie "artystyczne" dzieła na koszulkach?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Własnoręczne dodatki!