Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej.

Wiem,ze wiele z Was kupuje np. ciuszki w SH lub ma w szafie po Mamie czy babci i pozniej je przerabia na jedyne i niepowtarzalne w swoim rodzaju.Chciałabym się dowiedzieć czy od razu jak widzicie jakich prosty ciuszek to wiecie,że można z niego zrobić coś niepowtarzalnego?Czy np kupujecie i dopiero po padu dniach wpadacie na pomysł przeróbki??

Może macie jakieś fotki przerobionych rzeczy??
<moderacja>korekta tytułu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-06 20:31 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 1.427
Ostrzeżenia: 1/5

Moja bluzeczka kupiona za niecale 2zł i doczepiona do niej kokardka z koronki z perelkami na srodku :) Malo pracy, a efekt? - Mysle że warty uwagi :)
Kiedys na necie znalazlam podobna broszke z Atmosphere i wymyslilam ze zamiast tracic 20zl na taka broszke to moge ja wykonac sama za pare groszy :)
Chetnie obejrze wasze pomysly :)



z broszką świetny pomysł ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.329

Mnie to pomysły przychodzą jak tylko zobaczę jakiś ciuszek :-) Wtedy widzę jej przemianę. Przerobiłam w ten sposób wiele ciuszków.Ostatnio prostą długą sukienkę w kropki skróciłam, wszyłam koroneczkę i kokardki uszyte.Wygląda piękniej niż przedtem :-)

fajnie;)

chętnie pooglądam dalej, bo sama nie mam talentu;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-05 14:41 przez whatsername87.

Cytat
bremana
Mnie to pomysły przychodzą jak tylko zobaczę jakiś ciuszek :-) Wtedy widzę jej przemianę. Przerobiłam w ten sposób wiele ciuszków.Ostatnio prostą długą sukienkę w kropki skróciłam, wszyłam koroneczkę i kokardki uszyte.Wygląda piękniej niż przedtem :-)


Moze masz foteczke??

ja mam trochę takich rzeczy w szafie, ale nie chce mi się tu wklejać zdjęć. Jak jest ktoś ciekawski to wejdzie i zobaczy

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

jak tylko się poogarniam to pokażę, jak poprzerabiałam swoje ciuszki :)

zweryfikowana
Posty: 652
Ostrzeżenia: 1/5

Podbijam :)

Cytat
kayus22
Cytat
bremana
Mnie to pomysły przychodzą jak tylko zobaczę jakiś ciuszek :-) Wtedy widzę jej przemianę. Przerobiłam w ten sposób wiele ciuszków.Ostatnio prostą długą sukienkę w kropki skróciłam, wszyłam koroneczkę i kokardki uszyte.Wygląda piękniej niż przedtem :-)


Moze masz foteczke??

Noo, wklejaj, tez popodziwiam:)

niezweryfikowana
Posty: 1.537
Ostrzeżenia: 1/5

Ciekawy temat:)Dalej pokazywac może zaczerpne inspiracji:)

ciekawy temat ;)
podbijam

Podbijajcie dziewczyny:):)I wklejajcie foteczki swoich perełek:)

podbijam znow ;))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka - pomocy!!!