Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak jak widze jakis ciuch to zazwyczaj od razu wiem co z niego zrobie ;D a czasami to patrze tylko na material i po jakims czasie przychodzi mi do glowy pomysl :D

a mnie zastanawia jak wy dziewczyny możecie tak szyć bez maszyny? Ja próbuję ale mi nie wychodzi, bo widac te wszystkie szwy, a u was to tak idealnie jest:(

zweryfikowana
Posty: 833
Ostrzeżenia: 2/5

Ja przerobiłam sukienkę w kwiaty(mama mi pomogła). Nie wiem czy wyszło lepiej, ale do jeansowej ramoneski powinno pasować. Jak myślicie? lepiej wygląda?



ja zainspirowana tym watkiem z wielkiej spodnicy dzinsowej do ziemi zrobilam dzinsowa bombke, jak zrobie foto to w kleje;-)

Cytat
margarita864
ja zainspirowana tym watkiem z wielkiej spodnicy dzinsowej do ziemi zrobilam dzinsowa bombke, jak zrobie foto to w kleje;-)

Wklejaj fotki, chętnie zobaczę:) Bo mam długą sztruksową i myślałam, żeby zrobić z niej bombkę:)))))

Nickole18
Teraz ta sukienka lepiej wygląda :)

Cytat
kotek6
Nickole18
Teraz ta sukienka lepiej wygląda :)

Dzięki:) A będzie do niej pasować jeansowa, krótka ramoneska?

zweryfikowana
Posty: 435
Ostrzeżenia: 2/5

Zwykła jeansowa długa kurtka, ucięta, wybielona w ACE ;) myślę jeszcze o kilku ćwiekach :)



zweryfikowana
Posty: 497
Ostrzeżenia: 1/5

przejzałam kilkanascie ostatnich stron i na prawdę niektore przeróbeczki są cudne!!

szkoda ze mnie ostatnio taki leń ogarnął, że zaczełam kombinować z ramoneską jeansową ale jakos nie widać końca ;);) na razie ją tylko zwęziłam, a jeszcze rękawy skrócic i przeszyć, no i rozjasnić ją maksymalnie :D mam nadzieje ze wyjdzie taka niemal biała

Aagusiaq jak ją wybieliłaś? w wodzie z Ace, czy inaczej? Podoba mi się efekt:)))))))))))

Niebieska bluzeczka była kiedyś sukienką, skróciłam i z resztki zrobiłam kwiatki, a ta druga to biała zwykła podkoszulka do której przyszyłam zdobienia które wczesniej wykombinowałam no i koraliki z jakiejś starej bluzki :)



zweryfikowana
Posty: 435
Ostrzeżenia: 2/5

włożyłam ją do miski z wodą i wlałam całą butelkę ACE ;D ale przewracałam co jakiś czas, żeby równomiernie chwyciło. Ok. 5h tak sobie pływała ;)

macie jakies pomysly co do tej bluzki ; ) znaczy moja jest identyczna , zdj zapozyczylam z szafy bo aprat mi sie popsul ; ) czekam na propozycje



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wykrój alladynki bryczesy pumpy harem