Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Nietypowa uroda

godzinę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

SPONSORING

21.06 o 11:53

tanie przepisy na obiad

15.02 o 15:34

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Garnki Hoffner opinie

24.01 o 9:48

Aktywne użytkowniczki

i jeszcze przeróbka za dużej kurtki w ala ramoneskę ;p



Cytat
betyy1
była dosłownie taka
a jest taka:)

może się pochwalisz jak Ty to zrobiłaś ;> ?

1. naszyte serduszko na białą boxerkę
2. naszyta koronka na czarny sweterek:) proste:)



Ja taki o sweterek w nocy ozdobiłam :)



Super!!! Zdecydowanie krótki;)

a ja kupiłam zwykły żakiet/marynarkę za całą złotówkę, ale nie podobały mi się kieszenie więc doszyłam koraliki:) zdjęcie w trakcie szycia



Cytat
kotek6
Nie nawidzę szyć spódniczek, ponieważ w tych sprawach jestem jak z zajęczej pupy organki :D
No ale coś uszyłam Wymaga jeszcze poprawek, zakończeń bo nie poobcinałam jeszcze nawet nitek
Najpierw to była sukienka dla dziewczynki, niestety na mnie za mała :D Ale ze względu na te kwiaty musiałam coś wykombinować :)
Z tyłu ma wszyty zamek, ale i tak zrobiłam ją na gumce, przez co na fotce dziwnie się układa :)


cos slicznego

Cytat
gosssia34
cos slicznego
Dziękuje :)

Masakra!!! Jak ja wam zazdroszcze pomysłu i umiejetnosci:) ja mam mase ciuzkow no ale nistety nic nie potrafie z nich zdziałac:)

Cytat
blendi666
Masakra!!! Jak ja wam zazdroszcze pomysłu i umiejetnosci:) ja mam mase ciuzkow no ale nistety nic nie potrafie z nich zdziałac:)
Zawsze możesz pokazac kilka z nich A może znajdzie się na nie pomysł Najlepiej na początku przerobić coś, czego nie będzie szkoda jak się zniszczy :)

Cytat
22EwkaM22
A to moja kolejna przeróbka...:)


REWELACJA, jak to zrobilas ??:O:O

A ja wklejam mały tutorial, może kogoś zainspiruję jak ze starej, niemodnej spódniczki zrobić oryginalną tunikę:) Żeby tego dokonać trzeba wygrzebać w lumpie spódniczkę koniecznie elastyczną i z podszewką, gdyż zamieni się ona w górę tuniki. Wywinąć ją na lewą stronę, odrysować "górę" od jakiejś bokserki, wyciąć i zszyć gdzie trzeba. Moja spódniczka kosztowała 2 zł, a urzekł mnie jej wężowy wzór i kolor. Niestety była asymetryczna i trochę więcej roboty było przy niej, niż przy klasycznej prostej spódnicy. Zachęcam do kombinowania ^^



zweryfikowana
Posty: 426
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
vinthagee
A ja wklejam mały tutorial, może kogoś zainspiruję jak ze starej, niemodnej spódniczki zrobić oryginalną tunikę:) Żeby tego dokonać trzeba wygrzebać w lumpie spódniczkę koniecznie elastyczną i z podszewką, gdyż zamieni się ona w górę tuniki. Wywinąć ją na lewą stronę, odrysować "górę" od jakiejś bokserki, wyciąć i zszyć gdzie trzeba. Moja spódniczka kosztowała 2 zł, a urzekł mnie jej wężowy wzór i kolor. Niestety była asymetryczna i trochę więcej roboty było przy niej, niż przy klasycznej prostej spódnicy. Zachęcam do kombinowania ^^


niestety zdjecie sie nie wyswietla ;(

Vinthagee
Powiem Ci, że pomysłowa ta tunika :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-02 21:14 przez kotek6.

ja ostatnio przerobilam kamizeleczke a dzis kupilam w sh jeansowa kurteczke i tez mam zamiar przerobic...



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PRASOWANKI