Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

Sypialnia tapeta

godzinę temu

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ten watek jest bez sensu na szafie nie ma zadnych regul jak widac po moich dzisiejszych linkach sa rowni i rowniejsi i nikt nie potrafi i NIE CHCE tego wyjasnic

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

bella to, co piszesz zaczyna być dla mnie już niepoważne , wyjaśniłam Ci wszystko szczegółowo w wątku, następnie na PW, podałam Ci kontakt gdzie możesz się zgłosić, gdzie sa podane rozpiski moderatorek. Czego jeszcze Ci brak?

Czego nie rozumiesz?

Administracja jest tu do kitu , przedmioty usuwane sa nawet jesli znajduja sie w dobrej kategori i jeszcze daja blokady , brak słów na ten syf co tu panuje;/

A mnie zastanawia czemu w MOICH INSPIRACJACH nie można zamieszczać osób, które mają na sobie jeden ciuch. Rozumiem, że tu się umieszcza tylko te stylizacje, które zawierają kilka ciuszków. Tylko gdzie niby bym miała to zamieścić - w moich ciuchach? Zmieńcie to wreszcie!

A tak w ogóle, to też nie kumam, jak w opisie przedmiotu ktoś nie może napisać 200 znaków? Dodaję zwykłą bokserkę jednokolorową gładką i jakoś dam radę wymyślić te 200 znaków.

Przykładowy opis:
Mam na sprzedaż lub wymianę szarą bokserkę!
Rozmiar uniwersalny (S/M/małe L)

Stan bardzo dobry, założona dwa razy.

Bokserka jest rozciągliwa, kolor szary melanż, dekolt średniej wielkości, podkreśla biust, gładka, bez prążków.

Chętnie wymienię się na jakąś inną fajną bluzeczkę, chętnie bokserkę w innym kolorze.

Wymiary i dodatkowe zdjęcia mogę wysłać na prv.

Polecam!

Cytat
leXiee
Administracja jest tu do kitu , przedmioty usuwane sa nawet jesli znajduja sie w dobrej kategori i jeszcze daja blokady , brak słów na ten syf co tu panuje;/
to nie administracja usuwa. ale fakt, czasami są usuwane totalnie z tyłka, bo ktoś ma gorszy dzień. przyzwyczajaj się.

Cytat
MuchaKolorowa
A mnie zastanawia czemu w MOICH INSPIRACJACH nie można zamieszczać osób, które mają na sobie jeden ciuch. Rozumiem, że tu się umieszcza tylko te stylizacje, które zawierają kilka ciuszków. Tylko gdzie niby bym miała to zamieścić - w moich ciuchach? Zmieńcie to wreszcie!

jeden ciuch nie czyni stylizacji, a nikt Ci w szafie nie siedzi i nie sprawdzi czy go masz ;) ja bym dała w "pokaż jeden ciuch".

a jesli jest bluzka , spodnie pasek i buty na modelce to jest to stylizacja czy nie?

imho tak. ale ile moderatorów tyle opinii. ja bym tego nie usunęła, szczególnie, że już i tak jest burdel.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

leXiee Twoje sprawdzałam, usunięte miałaś dlatego, że umieszczałaś inspiracje z internetu(nawet tak niektóre były zatytułowane) w kategoriach np: Moje stylizacje do pracy. Powinny być one w Moje Inspiracje

miałam na sprzedaż duzy zestaw do tworzenia paznokci-żele,ozdoby i no i lampa uv-było wiele chętnych-ale po 1 dniu usunięto-ponieważ nie można dodawać rzeczy elektrycznych -tu chodziło o lampę. Sorry ale powinny byc jakieś wyjątki-ponieważ to był zestaw kosmetyków -a w tym przypadku podstawą jest lampa uv.
równie dobrze mogłam dodać zestaw i w opisie jeseś zainteresowana-zapytaj czy mam lampe uv????????
To jakiś bezsens-nic nie odpisałam bo szkoda moich nerwów-w ten sposób szafa dużo traci. Z zestawem udałam sie do konkurencyjnego portalu- gdzie nie było takich fanaberii i sprzedałam od razu.
Przydałoby się troche zmian droga administracjo tak z nowym rokiem!!!!!
Jestem tu od dawna,ale bardziej kupuje nić wystawiam-wystawiam w konkurencji,heh
Pamiętam swojego czasu jak męskie rzeczy usuwali- i co dało się zmienić i jest męska półeczka.
Jak się chce to można
Tyle w temacie

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

nie- po prostu nie sprzedawaj w tym portalu lampy skoro jest ona na liście przedmiotów ZAKAZANYCH. jest all, mc , tablica i wiele innych portali gdzie możesz to sprzedać.

Cytat
nbbo
nie- po prostu nie sprzedawaj w tym portalu lampy skoro jest ona na liście przedmiotów ZAKAZANYCH. jest all, mc , tablica i wiele innych portali gdzie możesz to sprzedać.
ok nie sprzedaje-odsyłajcie dalej do konkurencji-brawo!!

Pamietam jak weszła zmiana z 200 znakami w opisie, przedmioty które miałam dodane lata wcześniej gdy jeszcze nie było tego wymogu zostału po prostu usunięte ....uzasadnienie - za mało znaków! nieznajomosc regulaminu! Nie wchodze na szafe codziennie i pamietam że byłam w niezłym szoku jak zastałam prawie pustą szafe :p

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

White_Lily

sprawdziłam to i usuniete masz rzeczy dodane po zmianie regulaminu oraz: telefon, ogłoszenie że rysujesz portrety itp..

Dobra to teraz moja sprawa.

Dodałam 2 stylizacje w "moje inspiracje" na zdjęciach świetnie ubrane dzieciaki. Zostało to usunięte, a w wiadomości dostałam link do wątku, żebym mogła poczytać co jest zakazane (żeby było śmiesznie link odsyła mnie do wątku który nie istnieje) ...

Do tego krótkie uzasadnienie :
"Przedmiot niezgodny z tematyką serwisu - sprzedaż książek, telefonów, sprzętu agd i rtv (prostownic, lamp UV do paznokci itp.) jest niezgodna z tematyką serwisu"
No błagam, czy inspiracja pokazująca styl dzieciaka to próba sprzedaży min. książki? uzasadnienie wzięte z kosmosu. co się tu dzieje w ogóle?!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

hm, pewnie dlatego, że dzieci to na szafka.pl, co do tego nieistniejącego wątku to było to już zgłaszane adm..

Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak utworzyć nowy wątek?