Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

srebrna biżuteria

16 sekund temu

Rewelacyjne okna

57 minut temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chciałabym poruszyć mały problem, w funkcjonowaniu szafa.pl. Portal fajny-bynajmniej takie było jego założenie, ale mam wrażenie, że to co dzieje się w administrowaniu tej strony to czysta kpina. Dodałam ostatnio zdjęcie stylizacji miałam na sobie sukienkę, dodatki itp w kategorii wieczorowe, została usunięta, postanowiłam się nie poddawać i dodałam ponownie, znów nastąpiło usunięcie. Napisałam do administracji dlaczego usuwa się moją stylizację, skoro większość jak nie wszystkie dziewczyny na szafie mają podobne i im się nic nie usuwa i co?! I administracja w "nagrodę" usunęła mi prawie wszystkie stylizacje, również przedmioty które "źle podpisałam" oraz zdjęcie paznokci. Nie rozumiem dlaczego są dziewczyny, które mogą dodawać takie stylizacje a innym od razu są usuwane. Według mnie prowadzenie takiej strony to nie jest zabawa w piaskownicy, w stylu skoro nie podoba Ci się nasza praca to zbanujemy Cię całkiem. Mam wywalone teraz na te stylizacje itp tylko skoro już prowadzicie ten portal to przyjmujcie nie tylko pochwały.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

masz usunięte np: jedna retro spódnica położona na podłodze w kategorii wasze stylizacje, odżywka do paznokci w stylizacjach a poza tym .............................................................. w opisach zamiast opisów:)

Cytat
nbbo
masz usunięte np: jedna retro spódnica położona na podłodze w kategorii wasze stylizacje, odżywka do paznokci w stylizacjach a poza tym .............................................................. w opisach zamiast opisów:)
Co do paznokci pisałam już, że jest kilkaset takich stylizacji a żadnej dziewczynie się nie usuwa. Miałam stylizację ze studniówki, z wesela, z poprawin. Na sobie buty, sukienkę, biżuterię.Faktycznie nie miałam żakietu czy czapki, ale ciężko iść w takim stroju na imprezę. Tymczasem wiele dziewczyn ma w swoich stylizacjach zdjęcie siebie w np tylko swetrze. Podobnie z tymi kropkami, połowa dziewczyn jak nie wszystkie mają coś nie tak w takim razie w swoim opisie, czy w stylizacjach. Jeżeli już tak bardzo przestrzegacie tego regulaminu to proponuję przestrzegać go na wszystkich kontach użytkowniczek, a nie "drogą losowania".

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

madziak- widocznie akurat ich nikt nie raportował i żaden moderator nie widział, raportuj to też będą usuwane

Cytat
ewcixx
no ciekawe co mozna napisac np. o prawie calym lakierze do paznokci .
hehe dobre;p moze np. zekupilam go nadzwyczaj impulsywnie...pomalowalam nim paznokcie ale po stwierdzeniu ze odcien ten optycznie poszeza mi palce( wygladaja jak tluste serdelki) doszlam do wniosku ze to nie moj kolor;p ale napewno ktorejs z was przypadnie do gustu;) jest rewelacyjny!polecam!;) hehe

Ja dostałam blokadę za zwykłe wieszaki do ubrań.Tego badziewia jest tutaj pełno .Jeden moderator twierdził, że są zgodne z tematyką serwisu, a drugi nie. Po 4 razie jak mi je usunięto dałam sobie spokój, bo ile razy można w kółko o tym samym pisać komuś.

Dobra wytworzył się cyrk, a ja nadal nie wiem dlaczego stylizacja wieczorowa nie jest stylizacją wieczorową (zdjęcie ze studniówki) lu b na specjalne okazje( to nieszczęsne poprawinowe zdjęcie).

Nie mam zamiaru nikogo raportować, po prostu zgłosiłam zapytanie do administracji"dlaczego..., bo przecież inne...,a skoro inne mogą...to czemu nie ja...."a w "nagrodę" usunięto mi połowę szafy, która wisiała od prawie roku.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

może dlatego np, że jest tam tylko sukienka i rajstopy?

tłumaczyłam Ci już: nie wolno nikomu, ale portal szafa.pl nie zatrudnia moderatorów na etat i nie przeglądają oni WSZYSTKICH rzeczy, zazwyczaj czasu wystarcza jedynie na te raportowane

Zdjęcie ze studniówki zawierało wszystkie elementy od butów po ozdoby we włosach, zła kategoria. Dokładnie Ci nie powiem ale albo było w wieczorowych stylizacjach albo na specjalne okazje. I to też zostało usunięte.

Podałam ten najbardziej nie zrozumiały przykład, bo faktycznie we wcześniejszych stylizacjach byłam bez butów.

I jeszcze zdjęcie paznkoci,były w "eleganckich" zostały usunięte, później w "fryzura i makijaże" również usuniete, teraz na "specjalne okazje" -usunięte. Patrzę gdzie dziewczyny dodają zdjęcia paznokci "fryzura i makijaże" itp to w takim razie gdzie można dodawać zdjęcia paznokci?!

jak nie ma butów to nie ma stylizacji ;D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

kwestia interpretacji, według mnie PEŁNY ZESTAW ciuchów, a tak szafa okresla stylizacje musi zawierać buty, bo na boso raczej się nie chadza :)

Bardzo ciekawe, ale i zabawne:) sa stylizacje letnie gdzie obowie jest zbedne, zawartosc szafy rowniez zawiera rozne rzeczy jak i przedmioty:)
Niestety, da sie zauwazyc, ze akurat ta "szafa" jest baaaardzo skromna i niepelna , a stylizacje niestety, nie moga byc bose...strasznie ciekawa ta interpretacja i taka kompletna:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

mowa była o stylizacji typowo imprezowej, ale tak to jest jak się chce pisac o kompetencji i kompletności NIEKOMPLETNIE albo bez zrozumienia czytając:)

Jeśli macie zastrzeżenia do regulaminów i tego co jest traktowane jako stylizacja: wszelkie uwagi przekazujcie administracji. Moderatorzy nie wymyślili zasad!

Cytat
nbbo
mowa była o stylizacji typowo imprezowej, ale tak to jest jak się chce pisac o kompetencji i kompletności NIEKOMPLETNIE albo bez zrozumienia czytając:)

Jeśli macie zastrzeżenia do regulaminów i tego co jest traktowane jako stylizacja: wszelkie uwagi przekazujcie administracji. Moderatorzy nie wymyślili zasad!
Nie no, stylizacja imprezowa musi miec buty...imprezy jednak sa roznorodne:)kompletnosc interpretacji polega na jej zroznicowaniu, nie mozna zmusic kogos do wlozenia obowia na impreze w domu, jezeli domownicy sobie tego nie zycza...interprwetowac mozna roznie i o taka interpretacje mi chodzi. Regulamin trzeba przestrzegac, jednak musi on jasno okreslac co mozna a czego nie...moderator nie moze sam interpretowac i na tej podstawie usowac przedmioty lub stylizacje...moderator powinien byc pewien racji swojej decyzji, inaczej nie jest to kompetentna osoba na tym stanowisku. Wierze ze jednak jestes kompetentna osobka i postapilas slusznie...stylizacji nie widzialam dlatego nie moge napisac ze popelnilas blad:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

nie ja ją usuwałam i nie widać już teraz zdjęcia więc wnioskować można jedynie po opisach, swoją drogą co drugim niepoprawnym choćby z powodu zbyt małej ilości znaków i dobijania gwiazdkami:)

Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak utworzyć nowy wątek?