Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
duchess93
Może miałaś napisane w stylizacjach "do kupienia w mojej szafie", "zapraszam do mojej szafy";(chociaż nie wiem, czy za to też karają), linki, odniesienia itp. ;)
Nigdy nie podałam linku ani oferty sprzedaży.
Pisałam jedynie, że resztę zdjęć można zobaczyć na blogu, ale nigdy nie dodałam żadnego linka do bloga.

nie zmieniaj treści 1 postu bo dostaniesz warna

moim zdaniem lepszej reklamy jak to, ze masz 940 pozytywów na koncie chyba nie potrzebujesz, prawda? NIe rozumiem tez dlaczego dostalas taki list, skoro stylizacji masz 170, a konkurs na moderatora jest zaledwie od kilku dni, wiec logiczne jest to, ze w tym czasie (kilka dni) nie bylabys w stanie dodac 170 stylizacji aby promowac swoja osobe. MOim zdaniem racja jest po Twojej stronie

Napisz do Magdy jeśli czujesz,że skasowano ci je niesprawiedliwie

Zdjęcia dodaję od 2009 roku, nie od wczoraj... Racja Aguśka.
Okej, napisałam,
Magda zawsze pomaga, więc mam nadzieję, że i tym razem coś wskóra.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-13 12:49 przez letasha151.

Cytat
oryginal
nie zmieniaj treści 1 postu bo dostaniesz warna
Właśnie, ja nie wiem przez to za bardzo o co chodzi. :(
Choć po innych postach wnioskuję, że bezpodstawnie usunięto Ci stylizację?

Cytat
magodzianka
Cytat
oryginal
nie zmieniaj treści 1 postu bo dostaniesz warna
Właśnie, ja nie wiem przez to za bardzo o co chodzi. :(
Choć po innych postach wnioskuję, że bezpodstawnie usunięto Ci stylizację?
Tak, według mnie bezpodstawnie...

zgłoś to administracji może coś pomogą.

Cytat
Carrie_Bradshaw
zgłoś to administracji może coś pomogą.
Napisałam do Magdy,
dziękuję Wam za pomoc.

Jest wątek 'dlaczego usunięto mój przedmiot?' więc po co zakładasz kolejny? Wystarczyło w tamtym zadać pytanie, zaznaczę jeszcze że jest on przypięty w tym dziale więc nie powinno być problemu z odnalezieniem go..

Poza tym, szafiarki zbyt wiele Ci nie pomogą, najlepiej informacji szukać u źródła - SM nbbo lub Magdy.

Cytat
nbbo
kwestia interpretacji, według mnie PEŁNY ZESTAW ciuchów, a tak szafa okresla stylizacje musi zawierać buty, bo na boso raczej się nie chadza :)
Napiszę jeszcze raz bo może nie doczytałaś, Zdjęcie ze studniówki zawierało wszystkie elementy od butów po ozdoby we włosach, zła kategoria. Dokładnie Ci nie powiem ale albo było w wieczorowych stylizacjach albo na specjalne okazje. I to też zostało usunięte. Pisałam do administracji i do Magdy, ona odpisała, że nie dubluje się wiadomości (bo o takiej samej treści wysłałam do administracji)a administracja usunęła mi w nagrodę połowę szafy. Odpowiedzi nie dostałam nadal dlaczego, więc wysłałam znów zapytanie o co chodzi, na to już ani Magda ani Administracja mi nie odpisały.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

ja w takim razie podobnie jak reszta moderatorek i administracja mamy spore problemy wzrokowe i interpretacyjne oraz z rozróżnianiem części garderoby. Oto Twoje zdjęcie stylizacji studniówkowej
ja osobiście uważam, że powinny byc dozwolone ale skoro jest zasada i administracja mówi, że musi być pełny zestaw czyli także buty a jednak ichnie widać widocznie kategoria zła, mogło być np w sukienkach





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-16 22:49 przez nbbo.

kocham takie foty - nic nie widać, ale pochwalić się trzeba. nawet kroju sukienki się po takim zdjęciu nie oceni.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

sariel, widocznie jako eks moderatorka też niedowidzisz, przecież użytkowiczka powtórzyła sto razy chyba, że widać wszystko włącznie z butami:)

,,Napiszę jeszcze raz bo może nie doczytałaś, Zdjęcie ze studniówki zawierało wszystkie elementy od butów po ozdoby we włosach, zła kategoria.''

Cytat
nbbo
sariel, widocznie jako eks moderatorka też niedowidzisz, przecież użytkowiczka powtórzyła sto razy chyba, że widać wszystko włącznie z butami:)

,,Napiszę jeszcze raz bo może nie doczytałaś, Zdjęcie ze studniówki zawierało wszystkie elementy od butów po ozdoby we włosach, zła kategoria.''
no niestety, ja tutaj butów też nie widzę ;P

Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak utworzyć nowy wątek?