Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przedmioty usunięto mimo braku linków, ofert sprzedaży i reklam. Zdjęcia były moją własnością, przedstawiały całą sylwetkę.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-13 12:45 przez letasha151.

zweryfikowana
Posty: 1.008
Ostrzeżenia: 1/5

Jak u F. Kafki jak się chce to na każdego człowieka znajdzie sie paragraf, przemilczmy to

Mam wrażenie, że to po prostu złośliwe... Nie złamałam regulaminu...

zweryfikowana
Posty: 1.032
Ostrzeżenia: 2/5

może dlatego że starujesz na modkę? i chcą dyskwalifikować? jesteś nie pierwsza :D której usuneli , która staruje..
nie bede pisać nicku naa forum komu:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-13 12:31 przez madziabergiel.

Cytat
madziabergiel
może dlatego że starujesz na modkę? i chcą dyskwalifikować? jesteś nie pierwsza :D której usuneli , która staruje..

...Zgłosiłam się tak po prostu, nie sądziłam, że zdobędę jakieś głosy. Kurcze, to nie powód by komuś tak utrudniać życie.

echh.. lepiej by się zajęli pożytecznymi sprawami.. :/ bez komentarza

zweryfikowana
Posty: 1.032
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
letasha151
Cytat
madziabergiel
może dlatego że starujesz na modkę? i chcą dyskwalifikować? jesteś nie pierwsza :D której usuneli , która staruje..

...Zgłosiłam się tak po prostu, nie sądziłam, że zdobędę jakieś głosy. Kurcze, to nie powód by komuś tak utrudniać życie.

jak chcesz napisze ci na pv komu usuneli ,też ma blokade na dodawanie, a tez startuje

Cytat
tysiula91
echh.. lepiej by się zajęli pożytecznymi sprawami.. :/ bez komentarza

Na szafie jest cała plaga złodziei... Może lepiej z tym zacząć coś robić. Efektownie.
Cytat
madziabergiel
Cytat
letasha151
Cytat
madziabergiel
może dlatego że starujesz na modkę? i chcą dyskwalifikować? jesteś nie pierwsza :D której usuneli , która staruje..

...Zgłosiłam się tak po prostu, nie sądziłam, że zdobędę jakieś głosy. Kurcze, to nie powód by komuś tak utrudniać życie.

jak chcesz napisze ci na pv komu usuneli ,też ma blokade na dodawanie, a tez startuje
Bardzo chętnie Madziu...
To już czysty spisek;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-13 12:32 przez letasha151.

Cytat
madziabergiel
może dlatego że starujesz na modkę? i chcą dyskwalifikować? jesteś nie pierwsza :D której usuneli , która staruje..
nie bede pisać nicku naa forum komu:P

Ciekawa filozofia ?.... bardzooo ciekawa ;)
Co ten konkurs z Wami robi ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-13 12:36 przez pola55.

Wszystko mówi za siebie, tylko, że MODERATOR w tym momencie łamie regulamin nie my!;/

zweryfikowana
Posty: 1.032
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
pola55
Cytat
madziabergiel
może dlatego że starujesz na modkę? i chcą dyskwalifikować? jesteś nie pierwsza :D której usuneli , która staruje..
nie bede pisać nicku naa forum komu:P

Ciekawa filozofia ?.... bardzooo ciekawa ;)
Co ten konkurs z Wami robi ?


na szczęście ja nie startuje -_-

Nie zależy mi by wygrać za wszelką cenę. To miłe na pewno... ale nie kosztem wszystkiego.

Cytat
madziabergiel
Cytat
letasha151
Cytat
madziabergiel
może dlatego że starujesz na modkę? i chcą dyskwalifikować? jesteś nie pierwsza :D której usuneli , która staruje..

...Zgłosiłam się tak po prostu, nie sądziłam, że zdobędę jakieś głosy. Kurcze, to nie powód by komuś tak utrudniać życie.

jak chcesz napisze ci na pv komu usuneli ,też ma blokade na dodawanie, a tez startuje

To dlaczego jątrzysz ?..

może napisałaś w stylizacji, że np buty masz na sprzedaż?

Cytat
roxi121
może napisałaś w stylizacji, że np buty masz na sprzedaż?
Nie, nie pisałam tak.

Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak utworzyć nowy wątek?