Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wasze pytania do projektantki

03 sie 2009 - 23:25:08

Tezzz tak bardzo chce być projektantką!! Czy ciezko sie wybić??? Dla kogo szyjesz i projektujesz???
I jesli mam okazje to chcialabym sie zapytac jakie ubrania powinnam nosic i w jakich powinny być kolorach??

I 2 pytanie....jaką sukienkę powinnam kupic na wesele zeby jak najladniej w niej wyglądac ????



Wasze pytania do projektantki

04 sie 2009 - 14:54:49

Droga Moniko, powiedz jak właściwie wybić się w świecie mody.. Czy skończyłaś jakąś szkołę projektowania ubioru.. ? W tym roku wybierałam się na studia i z tego co zauważyłam na ASP nie ma się co pchać, wiem że w Warszawie istnieje taka prywatna uczelnia, która uczy tylko i wyłącznie pod kontem projektowania ubioru i kostiumologii. Jednak studia na takich uczelniach są dość kosztowne.

Wasze pytania do projektantki

05 sie 2009 - 12:02:36

Cytat
dariaf5
Tezzz tak bardzo chce być projektantką!! Czy ciezko sie wybić??? Dla kogo szyjesz i projektujesz???
I jesli mam okazje to chcialabym sie zapytac jakie ubrania powinnam nosic i w jakich powinny być kolorach??

I 2 pytanie....jaką sukienkę powinnam kupic na wesele zeby jak najladniej w niej wyglądac ????



Witaj,
proszę opisz swój obecny styl, co chciałabyś w nim zmienić i co preferujesz w modzie, dzięki tym informacjom będę mogła Ci coś doradzić.

Pozdrawiam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-05 12:20 przez przywara-strzalka.

Wasze pytania do projektantki

05 sie 2009 - 13:54:39

Witam, Preferuję raczej lużny styl lecz z odrobiną kobiecości, chciałabym wiedzieć jakie dodatki bądz ciuchy dobierać do jeansów i zwykłej białej bokserki (jak na zdjęciu). Czasem noszę do tego kamizelkę lub naszyjnik ale proszę o radę Panią :)

http://img.szafa.pl/uploads/clothes/d836/856547/1244150313.jpg

Wasze pytania do projektantki

07 sie 2009 - 00:48:30

Cytat
przywara-strzalka
Cytat
dariaf5
Tezzz tak bardzo chce być projektantką!! Czy ciezko sie wybić??? Dla kogo szyjesz i projektujesz???
I jesli mam okazje to chcialabym sie zapytac jakie ubrania powinnam nosic i w jakich powinny być kolorach??

I 2 pytanie....jaką sukienkę powinnam kupic na wesele zeby jak najladniej w niej wyglądac ????



Witaj,
proszę opisz swój obecny styl, co chciałabyś w nim zmienić i co preferujesz w modzie, dzięki tym informacjom będę mogła Ci coś doradzić.

Pozdrawiam.



Ostatnio bardzo podobał mi się kolor niebieski taki jak przy tej sukience. Podoba mi sie styl retro - kwieciste wzory. Lubie tez bluzki odcinane pod biustem. Najbardziej kocham miniówki... nie umiem bez nich zyc.
Powiedz prosze co twoim zdaniem do mnie pasuje?? Chodzi o fason i kolor ubran dla mnie??
Jaki kolor to moj kolor? Od jakiegos czasu podobam sie sobie w niebieskim. A co myslisz o pomaranczowym??
Bardzo prosze o szybką oddpowiedz :)))
Pozwrawiam

Wasze pytania do projektantki

13 sie 2009 - 17:57:32

witam ;))

http://szafa.pl/c775162-czarne-spodnie-jeansy-levi-strauss-501.html

otoz mam w posiadaniu takowe jeansy. chcialabym je jakos przerobic, myslalam nad zamkami blyskawicznymi przy nogawkach ... co mozna z nimi zrobic? pozdrawiam, sado ;)

zweryfikowana
Posty: 620
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze pytania do projektantki

14 sie 2009 - 08:56:48

Cytat
sado
witam ;))

http://szafa.pl/c775162-czarne-spodnie-jeansy-levi-strauss-501.html

otoz mam w posiadaniu takowe jeansy. chcialabym je jakos przerobic, myslalam nad zamkami blyskawicznymi przy nogawkach ... co mozna z nimi zrobic? pozdrawiam, sado ;)

Mogę Ci pomóc jeśli chcesz :)
Zamki to dobry pomysł, fajnie będą wyglądać, tylko, żeby nie były za długie. Możesz też dodać jakieś naszywki lub poprzecierać pumeksem na udach i kieszeniach, będzie fajnie wyglądać. Musisz jednak uważać, zeby nie przesadzić z tym :)

Pozdrawiam:)

Wasze pytania do projektantki

14 sie 2009 - 10:12:27

Witam,
więc tak, mam sukienkę, jest ona raczej elegancka (tak mi się wydaje, mama ją miała na maturze) ale ja chciałabym ją przerobić, tzn coś doszyć do niej by była ciekawsza i by można ją było ubrać tak na jakikolwiek dzień. Mam też taką drugą, identyczną tylko kolor troszeczkę inny i do niej na całej długości doszyłam guziki, więc w tej tego zrobić już nie mogę. Może miałabyś jakiś pomysł co mogłabym do tej doszyć. Z góry dziękuję, a tylko, że ja nie jestem mistrzem szycia więc pewnie coś nie bardzo trudnego :)

oto i ona:



zweryfikowana
Posty: 108
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze pytania do projektantki

16 sie 2009 - 11:33:57

mam pytanie szukam powoli sukienkę na studniówkę nie chce kopić w sklepie ale dać do uszycia krawcowej. Myślałam o takich sukienkach chce krótką sukienkę najbardziej podoba mi się złota od Marchesa ale nie wiem czy będzie ładnie wyglądać na chudych modelkach wszystko ładnie leży ja mam ten problem ze mam figurę ok ale mam bardzo duży biust i boje się że to źle będzie wyglądać. PROSZĘ O POMOC



Wasze pytania do projektantki

16 sie 2009 - 11:45:49

Witam.
kupiłam na szafie sukienke z jeansu.strasznie mi sie spodobała na zdjęciu.
ale okazało się że wygladam w niej jak bym była w ciąży,Szafa.pl > Ubrania > Suknie i sukienki > Jeansowa baby doll
chciałabym przerobić jakos ją .

Wasze pytania do projektantki

26 sie 2009 - 13:44:09

....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-14 10:08 przez tycha.

zweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze pytania do projektantki

29 sie 2009 - 22:07:59

mam kilka projektow w moich rzeczach w mojej szafie;] moglabys spojrzec i skrytykowac moje pomysly?;] bardzo zalezy mi na tym...Wiaze swoja przyszlosc z projektowaniem tylko nie potrafie znalezc odpowiedniej szkoly w poblizu mojej miejscowosc-Ozimek kolo Opola;/

Wasze pytania do projektantki

31 sie 2009 - 15:39:49

Znalazłam na dnie Szafy materiał w biało czarną kratkę, średnio sztywny, nadawałby się na żakiet, spódnicę, sukienkę i właśnie sukienkę chciałabym uszyć. Mam 32lata i lubię elegancki styl, 172cm, noszę w ramionach 40 a w biodrach 42 (ani gruba ani chuda choć w talii pojawiła się oponka). Proszę o podpowiedź w sprawie kroju, który nie gryzłby się z kratką i moją figurą a jednocześnie byłby na czasie. Z góry dziękuję i pozdrawiam. :)

Wasze pytania do projektantki

31 sie 2009 - 15:45:30

Witam w tym roku szkoklnym bendę szla na swoją studniowkę. jestem wysoko i bardzo szczuła i marze o sukiencę do ziemi ale nie prostej tylko takiej typowej sukni balowej z kołem. ale nie do przesady nie ma być to suknia dla lalki barbi.. CZY takię suknie są modne? i Czy wypada iśc w takiej na studniówke? niektórxy uważaja że to obciach a ja o takiej marzę. w końcu taka okazja zdarza się bardzo żadko. niech mi pani pomoże ? jakie by pasowały suknie oraz jakie kolory by górowały. pozdrawiam

Wasze pytania do projektantki

13 wrz 2009 - 19:35:43

Witam.
Mam pytanie oczywiście dotyczące stroju. :)
Zwykle noszę sportowe bluzy rozpinane i koszulki. :) na nogi oczywiście jeansy i adidasy.
Chciałabym jednak zmienić wizerunek. Nie mam pojęcia co mogę ubierać.
Mam wiele koszulek na krótki rękaw obcisłych dosyć i kamizelki mam, leginsy.
Jak najłatwiej zmienić wizerunek?
Nie przepadam za spódnicami i sukienkami.
Chciałabym też, żebym strój mogła zakładać pod mundurek który jest po prostu dużą koszulką na krótki rękaw.
Proszę o pilną pomoc.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.