Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

16 minut temu

Biznes

20 minut temu

tabernakula sklep

39 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wasze pytania do projektantki

05 cze 2010 - 23:49:40

Witam
Wybieram się pod koniec czerwca na wesele, w sukience, której zdjęcie zamieszczam poniżej. Proszę o pomoc w dobraniu czegoś na ramiona. Pomijając fakt, że może być chłodno, to po prostu nie wypada wejść do kościoła z gołymi ramionami i częściowo odsłoniętymi plecami. Proszę też o poradę w kwestii dobrania torebki (myślałam o gładkiej, fioletowej, satynowej kopertówce lub woreczku w tym właśnie kolorze) Kolor sukienki w realu jest troszkę ciemniejszy, największe kwiaty troszkę bardziej wpadają w fiolet, a dół sukienki jest prawie czarny. Buty będę miała czarne , te które są na zdjęciu.
dodaję przykładowe zdjęcia torebek i biżuterii-chciałabym mieć duże kolczyki i bransoletę
Jeszcze raz proszę o pomoc Panią projektantkę i Was szafowiczki
z góry dziękuję



Wasze pytania do projektantki

22 cze 2010 - 14:53:46

<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-22 15:15 przez moderator.

Wasze pytania do projektantki

22 cze 2010 - 14:54:30

<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-22 15:17 przez moderator.

Wasze pytania do projektantki

07 lip 2010 - 18:52:44

witam ;) mam pytanko jaka sukienka najlepiej pasuje do figury gruszki ?? Wybieram sie na wesele i nie wiem w jakiej sukience pójść ?

Wasze pytania do projektantki

18 lip 2010 - 12:44:29

Witam :) Potrzebuję skrócić satynową sukienkę, ale bez obcinania jej i bez szycia. Kupiłam dwustronną taśmę do materiału, ale ją trzeba zaprasować. Boję się że w ten sposób, gdy będę chciała ją odkleić to mi się poniszczy.. Czy są jakieś inne sposoby? Pozdrawiam :)

zweryfikowana
Posty: 2.806
Ostrzeżenia: 2/5

Wasze pytania do projektantki

18 lip 2010 - 23:44:58

Chciała bym usłyszec od pani co mysli pani o futrach

Wasze pytania do projektantki

13 sie 2010 - 22:01:27

witam
chce zrobić pasek taki szerszy do sukienki na zatrzaski z materiału z kokardką tylko nie wiem jak zrobić te kokardkę, prosze o jakąs pomoc.

Wasze pytania do projektantki

03 wrz 2010 - 13:42:39

WITAM:) Mam prośbę o doradenie mi w której sukience powinnam pójść na ślub siostr, dodam, że jestam jej druchną, i czy szpilczki takie jak na zdjęciu są dobrym wyborecz czy jednak lepsze byłyby klasiczke czarne??? Ślub tuż tuż...



Wasze pytania do projektantki

08 wrz 2010 - 16:00:27

Witam :)
W październiku ide na wesele. Odkupiłam sobie taką sukienkę tylko mam pytanie co można by było w niej upiększyć?
Jakieś cekinki albo coś innego? Chodzi mi o górę sukienki, bo dół sukienki Mi się podoba :)
Będę miała bordowe buty, nie brązowy(jak na zdjęciu) ale bordowy kwiatek na sukience i we włosach jakiś kwiatek :)
I jak wogóle w Niej wyglądam? :)



Wasze pytania do projektantki

12 wrz 2010 - 12:56:16

Witam, proszę o pomoc w oszacowaniu kwoty, jaką mogłabym uzyskać za sprzedaż tej torebki. To oryginał od Versace, używany. Sama dostałam ją jako już używaną, więc nie mam pojęcia o oryginalnej cenie.



Wasze pytania do projektantki

07 lis 2010 - 19:59:51

Witam :)
w styczniu ide na studniowke jako osoba towarzyszaca i mam juz sukienke (na zdjeciu wyszla na czerwona ale w rzeczywistosci jest taka morelka wpadajaca w róż)


moje pytanie dotyczy dodatkow (bizuteria, buty) torebke juz mam (połyskujaca)


myslalam nad czarnymi dodatkami ale czy nie bedzie to wygladalo zbyt prosto? Skoro mam juz torebke czarna to buty tez pewnie tez powinnam kupic czarne (?), a co z dodatkiem bizuterii? Co Pani o tym mysli?

prosze o rade, pozdrawiam

Wasze pytania do projektantki

07 lis 2010 - 19:59:52

a jesli chodzi o fryzure to beda dlugie rozpuszczone wlosy za łopatki - zapewne proste, jak sie Pani to widzi? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-07 20:05 przez cottoncandy1.

Wasze pytania do projektantki

25 lis 2010 - 14:41:04

witam mam pytanie czy kozaki na wysokiej szpilce z czubem sa modne??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.