Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 7 8 9 10 11 12
niezweryfikowana
Posty: 368
Ostrzeżenia: 2/5

Wasze pytania do projektantki

07 gru 2010 - 12:32:23

Ja przerobić ta kurteczke?



Wasze pytania do projektantki

10 gru 2010 - 13:32:44

witam;d od roku sama projektuje ubrania pzrewaznie na lekcji geografii w szkole xd mam 16 lat i chiałabym sie dowiedziec czy moje "projekty" sa fajne czy nie zdaniem fachowca, jakby znalazła pani troche czasu to prosze pisac na priv. ;) przesłałabym na maila moje szkice.

zweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze pytania do projektantki

11 gru 2010 - 21:13:13

Witam:)
Chciałabym się dowiedzieć na jaką figurę jest ta sukienka? I jakie materiały są potrzebne do jej uszycia? Mowa jest o tej z koronki:)



Wasze pytania do projektantki

18 sty 2011 - 16:06:15

Witam :)

Od dzieka miałam wiele pomysłów na tworzenie ubrań. Niestety nie umiem rysować, szkicować. Czy to uniemożliwia mi w przyszłości bycie projektantką mody? Bardzo lubie wymyślać nowe projekty i mam je wszystkie w gówie, ale nie umiem ich przenieść na kartkę papieru.

Proszę o odpowiedź na moje pytanie. Z góry dziękuje ;)

Wasze pytania do projektantki

19 sty 2011 - 11:28:20

Chcialam zapytac jak mozna przerobic ta spódnice ona jest troszke za długa i rozkloszowana wiec nie wiem jak ja moge przerobic na ciekawa? Porosze o odp.



Wasze pytania do projektantki

30 sty 2011 - 23:31:29

Hej. Nie wiem oczywiście czy tutaj pisze się o takich sprawach, ale zaryzykuje- może zostanę przekierowana;D <-- uśmiech w stronę admina

Kupiłam sobie jakiś czas temu brązowy miękki pasek bez klamry. Właściwie to on ma klamrę, tylko bez tego metalowego czegoś i dziurek, więc klamra jest tylko ozdobna. Problem polega na tym, że on nie jest do wiązania a tylko do przekładania przez tę klamrę. Jak stoję, to jeszcze jakoś się trzyma, ale jak usiądę, to zwykle się rozpina. Moje pytanie do Was: czy macie jakiś pomysł, sprawdzony sposób na takie paski, jeśli w ogóle mnie rozumiecie, bo z każdym zdaniem ten post wydaje się być coraz bardziej zawiły. Myślałam o jakiejś broszce, tylko że pasek jest skóropodobny i nie chciałabym go zniszczyć przez wbijanie w niego jakichś pierdół.

O! ;D

Wasze pytania do projektantki

01 lut 2011 - 18:40:21

Moje pytanie dotyczy przerobienie zwykłej, niebieskiej spódnicy przed kolano w 100% bawełny. Niebieski w kolorze nieba. co można z nią ciekawego i modnego zrobić? Może jakaś rada, lub zdjęcie? pozdrawiam i proszę o odpowiedź

Wasze pytania do projektantki

06 lut 2011 - 17:21:12

witam! mam pytanie, chce założyć własny zakład krawiecki, umiem szyć, przerabiać itp.itd. Ale chodzi o to ze ja nie mam zawodu krawcowa tylko inny i czy musze miec jakis dyplom zeby otworzyc taki zakład? Bardzo prosze o odp.z góry dziękuje.

Wasze pytania do projektantki

28 lut 2011 - 15:51:34

czy ktoś dostal odp? bo ja nie

Wasze pytania do projektantki

28 lut 2011 - 20:02:24

ja tez nie dostałam odp.

Wasze pytania do projektantki

02 maj 2011 - 13:26:23

Ja mam większy problem:(Ponieważ we Wrzesniu mam być starsza na Ślubie koleżanki:(a jestem troszke gruba:(nie wiem jaka sukienke mam sobie wybrać :(chciałą bym jakos skorygować mój brzuch :(mam 20 lat i warze 65kg:(proszę o pomoc:(

Wasze pytania do projektantki

30 cze 2011 - 11:40:28

Witam poszukuję od dawna takiej spódniczki ale nie mam pojęcia już jakie słowa kluczowe wpisywać w wyszukiwarce żeby znaleźć podobną więc chciałabym zapytać gdzie mogę coś takiego kupić lub z jakiego materiału uszyć. Z góry dziękuję.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.