Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 11:30:00

Cytat
JolajnaLoja
Cytat
Evans18
A ja współczuję ogromnie ale z drugiej strony, dziwi mnie sposób jej podejścia do sprawy, serduszka, uśmieszki w jej wpisach. Człowiek w żałobie raczej nie potrafi w taki sposób podejść do rzeczy. Chyba że to szok. Nie jedzcie po mnie, ale dziwi mnie takie zachowanie.

Miałam pisać dokładnie to samo, ale stwierdziłam, że użytkowniczki rzucą mi się do gardła.
No jakieś to za bardzo filmowe. Minęły cztery dni dopiero, a tu już faza akceptacji? No ja bym teraz leżała gdzieś pijana do nieprzytomności albo z jakimś fochem na cały świat, a ona zachowuje się jak bohaterka romantycznych książek - "Och, mój Romeo oddał za mnie życie, będzie patrzył na mnie z nieba i zawsze przy mnie czuwał, bla, bla, bla". Ech, widocznie każdy przeżywa swój ból inaczej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-12 11:31 przez magodzianka.

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 11:34:19

a skopiujcie mi co jego ojciec pisze na fb?
Bo ciekawa jestem.. - skoro jest to jeszcze bardziej 'dziwne' od jej wpisów.

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 11:39:05

Straszne to jest,ja od niedawna mieszkam w Krakowie (studia), teraz szukam pracy i jak sobie pomyślę,że będę musiała wracać o tej 23 przez miasto, to automatycznie dostaję dreszczy :/ Chyba trzeba będzie się w jakiegoś kałasznikowa zaopatrzyć, i to wcale nie jest śmieszne :(
Nie wyobrażam sobie znaleźć się na miejscu tej dziewczyny..

zweryfikowana
Posty: 534
Ostrzeżenia: 3/5

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 11:45:45

Mój kochany syn pierworodny Dave Kornecki zginął dzisiaj pchniety nożem. Proszę o modlitwę za jego duszę :(((((((

czyli co robisz gdy zabiją ci dziecko? - aktualizujesz status na fb, przez telefon, żeby było szybciej

Mój syn zachował się jak prawdziwy bohater - rozpiera mnie duma!!! :)

My rodzice Dawida chcemy, żeby wszyscy wiedzieli, że przebaczamy zabójcy naszego dziecka i modlimy się za jego nawrócenie. Naszego syna nic złego juz nie spotka, a ten człowiek będzie z tym musiał żyć do końca...

Mówcie co chcecie, ale jeśli teraz żałobę się przeżywa w internecie, sprzedając swoją prywatność i uczucia obcym lub prawie obcym ludziom, to ja nie chcę żyć na takim świecie nigdy więcej ;/

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 11:52:19

Cytat
qwertyxyz
a skopiujcie mi co jego ojciec pisze na fb?
Bo ciekawa jestem.. - skoro jest to jeszcze bardziej 'dziwne' od jej wpisów.
LINK

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 11:54:00

Cytat
qvciorka
Mój kochany syn pierworodny Dave Kornecki zginął dzisiaj pchniety nożem. Proszę o modlitwę za jego duszę :(((((((

czyli co robisz gdy zabiją ci dziecko? - aktualizujesz status na fb, przez telefon, żeby było szybciej

Mój syn zachował się jak prawdziwy bohater - rozpiera mnie duma!!! :)

My rodzice Dawida chcemy, żeby wszyscy wiedzieli, że przebaczamy zabójcy naszego dziecka i modlimy się za jego nawrócenie. Naszego syna nic złego juz nie spotka, a ten człowiek będzie z tym musiał żyć do końca...

Mówcie co chcecie, ale jeśli teraz żałobę się przeżywa w internecie, sprzedając swoją prywatność i uczucia obcym lub prawie obcym ludziom, to ja nie chcę żyć na takim świecie nigdy więcej ;/

No pierwsze 2 wpisy .... troche chore - ale nie można oceniać człowieka po takiej tragedii bo napewno w tym momencie nie jest sobą.
ale jesli chodzi o wybaczenie, to podziwiam. Co prawda należy wybaczać, ale przy takiej tragedii i w takich okolicznościach nie wiem czy ktoś byłby to w stanie powiedzieć w pare dni 'po'.

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 11:55:52

Cytat
qwertyxyz
a skopiujcie mi co jego ojciec pisze na fb?
Bo ciekawa jestem.. - skoro jest to jeszcze bardziej 'dziwne' od jej wpisów.



Jest dziwne choćby dlatego,że ładuje non stop na temat jego zabicia ;/ ona napisała góra 2posty i tyle,a on?około 13 takich "postów" facebook'owych?!?!pisze tam nawet ,że wybacza zabójcy swojego dziecka,bo Dawidowi się nic złego już nie zdarzy,a ten gościu będzie z tym żył do końca życia" <cytuje
...nie wiem ,ale nie potrafiłabym wybaczyć typkowi który zabił mi dziecko ot tak,bo był na fazie ;O Skreślił jego życie,młode życie ;/;((

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 11:56:11

To straszne co się teraz dzieje;( szkoda chłopaka bo niczym nie zawinił. Współczuje też dziewczynie bo nie wiem jak ja bym sobie poradziła na jej miejscu;/

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 12:11:12

Według mnie dziwne są te wpisy ojca i dziewczyny tego chłopaka,w pełni popieram Evans18. No ale,faktycznie,każdy przeżywa żałobę na swój sposób,ja bym raczej nie potrafiła przeżywać jej na fejsie.

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 12:37:20

braklo mi slow zeby skomentowac te posty jego dziewczyny i ojca. i jeszcze ta zmiana statusu zwiazku na zareczona i ustawienie jego nazwiska zamiast swojego (?), to zdjęcie w tle... jak dla mnie to zachowanie jakby w gimnazjum byla...

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 13:36:20

Cytat
keyy
Według mnie dziwne są te wpisy ojca i dziewczyny tego chłopaka,w pełni popieram Evans18. No ale,faktycznie,każdy przeżywa żałobę na swój sposób,ja bym raczej nie potrafiła przeżywać jej na fejsie.

Ja bym nie byla w stanie wejść na fejsa, bo czytanie tych wszystkich wiadomości od ludzi by mnie dobiło na maksa... ale tak jak mówię w szoku ludzie zachowują się zupełnie irracjonalnie.

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 13:43:00

Cytat
kamila249
braklo mi slow zeby skomentowac te posty jego dziewczyny i ojca. i jeszcze ta zmiana statusu zwiazku na zareczona i ustawienie jego nazwiska zamiast swojego (?), to zdjęcie w tle... jak dla mnie to zachowanie jakby w gimnazjum byla...

No zmiana nazwiska na jego to już w ogóle jazda.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-12 14:44 przez JolajnaLoja.

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 14:15:11

Nieważne



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-12 14:15 przez Evans18.

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 14:21:12

wy też dobre jesteście, że to tak przeżywacie...
7 stron w temacie o zamordowaniu kogoś i główny temat rozmowy to zachowanie ojca i dziewczyny

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Oddał za nią życie...

12 wrz 2013 - 14:37:44

Historia jak z najgorszego horroru. Niepojęte dla mnie i nie wyobrażam sobie co ci ludzie musza czuć. Coś strasznego :(

w ogóle na miejscu tej dziewczyny i rodziny zablokowałabym fejsa dla obcych żeby nikt spoza znajomych nie widział co pisze, jak pisze, co wkleja, itp. Bo jak widać jest to niezłą pożywką dla samozwańczych psychologów i znawców ludzkiej psychiki w obliczu tragedii. No i jeszcze ocenianie laski po ilości znajomych to juz w ogóle masakra. Laska jeździła na wystawy, była oddana swojej pasji - tam poznawała mnóstwo ludzi więc nie widzę nic dziwnego, że ma aż tylu znajomych.
Nikt, powtarzam nikt nie wie co siedzi w głowie tych ludzi jeżeli sam tego nie przeżył.
Brata od mojej mamy też zadźgali nożem ledwo jak wszedł w dorosłość i też poszło o dziewczynę. Całe rodzeństwo i rodzice po tym wszystkim robili tak dziwne rzeczy, że trudno to sobie wyobrazic. Przeczytałam nawet mamie dzisiaj to wszystko i sama powiedziała, że nikomu nie wolno oceniać, osądzać i źle wypowiadać się o ich zachowaniach. Czasy się zmieniają kiedyś dziwne rzeczy robiło się w realu, dzisiaj robi się dziwne rzeczy w internecie. Trzeba dać im czas, wrócą do normalności, a jeżeli to im w jakiś sposób pomaga ukoić tak niemiłosiernie wielki ból to nie ma się co dziwić.

Ponadto ojciec tego chłopaka jest wielki, to naprawdę godne podziwu, że potrafił wybaczyc mordercy własnego syna. Żywienie nienawiści do tego faceta nic nikomu by nie dało, tylko by tego ojca niszczyło od środka. I ma rację, że zycia chłopakowi to nie wróci, a ten psychol będzie musiał żyć z tym do końca życia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Karta H&M w Instyle