Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

A ja to jakaś dziwna jestem bo mi się nie podobają nadzy faceci. Np. w bokserkach i rozpietej koszuli to miodzio ale całkiem nagi mnie nie kręci;/ I to się tyczy wszystkich nawet tych mega przystojnych. Ale nie jestem les żeby nie bylo bo mam faceta i mnie kręci ale i tak wolę go choć troche ubranego;)

juz dawno to zauwazylam i wk...jace... gazety dla facetow - auta, smary i wyolejowane baby a dla kobiet? jak schudnac (zeby podobac sie swojemu facetowi), co ugotowac (zeby nakarmic swojego faceta), co ubrac (zeby ladnie wygladac dla faceta) a do tego jeszcze ci pokaza laski w bikini przemielone fotoszopem tak dla inspiracji :p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-17 13:15 przez mc85.

Cytat
Asztarte
Ja mam swoje całkiem nagie ciałko na codzień i nie potrzebuję oglądać obcych facetów w gazetach. Zwykle i tak są wyfotoszopowani na maksa.

Cytat
rudamarysia
Dziwne, jak facet ogląda ckm'y i inne takie to jest normalnym facetem, nawet,jak ma kobietę,ale kobieta, która pyta o taką gazetę już jest dziwactwem,która ma gdzieś swojego faceta? I to piszą baby? No ja normalnie nie mogę.

Co do pytania, niestety nie znam takiej gazetki:)

Dokładnie! Przyznać się, która zajęta nie lubi sobie czasem popatrzeć na chociażby jakieś seksowne zdjęcia ulubionego aktora;P

Cytat
mc85
juz dawno to zauwazylam i wk...jace... gazety dla facetow - auta, smary i wyolejowane baby a dla kobiet? jak schudnac (zeby podobac sie swojemu facetowi), co ugotowac (zeby nakarmic swojego faceta), co ubrac (zeby ladnie wygladac dla faceta) a do tego jeszcze ci pokaza laski w bikini przemielone fotoszopem tak dla inspiracji :p


o to to to! polać tej Pani ;D

Cytat
Asztarte
Ja mam swoje całkiem nagie ciałko na codzień i nie potrzebuję oglądać obcych facetów w gazetach. Zwykle i tak są wyfotoszopowani na maksa.

Ja mam faceta, całkiem przystojnego, a też czasem lubię pooglądać jakichś wyfotoszopowanych w necie. I co? I nic. Zgadzam się z rudamarysia, że jak facet ogląda, to jest ok, a kobietom już nie wolno. A własnie, że wolno! I wychodzę z założenia, że skoro mój chłopak może mieć cudze cycki na wygaszaczu w laptopie albo jakieś obce długie nogi na komórce, to ja mogę ustawić sobie czyjąś klatę.

a może powrzucamy tutaj fotki przystojniaków? :D

Cytat
maadziaa1991
hahaha, nie orientuję się;)

szczerze - też się kiedyś nad tym zastanawiałam, dlaczego nie ma takich pism dla kobiet, jakbysmy nie były estetkami xD w pismach dla kobiet same zdjęcia lasek - sugerują nam coś? taka zagwozdka socjologiczna, tyle :)

Cytat
rudamarysia
Dziwne, jak facet ogląda ckm'y i inne takie to jest normalnym facetem, nawet,jak ma kobietę,ale kobieta, która pyta o taką gazetę już jest dziwactwem,która ma gdzieś swojego faceta? I to piszą baby? No ja normalnie nie mogę.

Co do pytania, niestety nie znam takiej gazetki:)

dokładnie ;]
Cytat
mc85
juz dawno to zauwazylam i wk...jace... gazety dla facetow - auta, smary i wyolejowane baby a dla kobiet? jak schudnac (zeby podobac sie swojemu facetowi), co ugotowac (zeby nakarmic swojego faceta), co ubrac (zeby ladnie wygladac dla faceta) a do tego jeszcze ci pokaza laski w bikini przemielone fotoszopem tak dla inspiracji :p

też prawda;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-04 22:08 przez Zgubilam_10_Groszy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GLAMOUR POMÓŻCIE?!